UFC

Odpłynął, czy nie odpłynął? Ngannou i Gane w dyskusji podczas konferencji prasowej!

Był nokaut, czy nie było? Od jakiegoś czasu kosa pomiędzy Francisem Ngannou, a Cirylem Gane rozchodzi się o rzekome KO Kameruńczyka podczas sparingu… Okazuje się, że wszystko rozchodzi się o semantykę.

Na konferencji prasowej przed UFC 270 mistrz królewskiej kategorii wagowej, Francis Ngannou, stwierdził w pewnym momencie, że… nigdy nie był kolegą klubowym rywala, Ciryla Gane. Kameruńczyk przeniósł się już wówczas do Las Vegas i z rzadka bywał w MMA Factory w Paryżu. Trenowali razem, ale nie byli członkami jednej ekipy.

Obaj bohaterowie main eventu UFC 270 mają odmienne zdanie co do tego, co Ngannou powiedział wcześniej w tym tygodniu. Francis stwierdził, że podczas jednego ze sparingów odciął prąd Gane. To samo mówił podczas konferencji przed galą:

Znokautowałem go, odpłynął, prawdopodobnie, bo nic nie pamięta.

Na reakcję Francuza nie trzeba było długo czekać:

To nieprawda. Sparowaliśmy – i muszę przyznać, że był to dobry pokaz umiejętności Francisa. Wyprowadził piękne kopnięcie lewą nogą. Problem leży w tym, że Francis nie lubi technicznych sparingów, lubi używać siły… Sprzedałeś mi lewe kopnięcie. Zraniłeś mnie. Widzisz, mówię szczerze: skrzywdziłeś mnie. Ale mnie nie znokautowałeś.

Gdy ostatecznie „Bon Gamin” poprosił „Predatora” o powiedzenie prosto w oczy, że go znokautował, Kameruńczyk powiedział, że nie może tego udowodnić, bo nie ma wideo. Niemniej jednak szanuje on Ciryla Gane.

Sprawdź!  Tyson Fury wyzywa Francisa Ngannou! "Predator" zapowiada gotowość już po UFC 270!

Oglądaj UFC 270 za darmo!

UFC 270 już w ten weekend! Z tej okazji legalny bukmacher STS organizuje promocję dla nowych użytkowników!

Podczas rejestracji na stronie STS w rubryce „kod promocyjny” wystarczy wpisać kod: UFC270. Dzięki temu otrzymujecie darmowe 33 zł na start, które możecie wykorzystać na dowolny zakład!

Przypominamy, że wszystkie gale UFC możecie za darmo oglądać w STS TV na żywo!

Ponadto otwierając konto dostajecie pierwszy zakład z konta głównego bez ryzyka do 230 zł! Co to oznacza? Wygrałeś? Wypłacasz pieniądze! Kupon okazał się przegrany? Otrzymasz zwrot na konto! Chcesz skorzystać z promocji? Kliknij tutaj.

> OGLĄDAJ UFC 270 ZA DARMO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie STS-TV.png

STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard może uzależniać. Gra u nielegalnych firm grozi konsekwencjami prawnymi. +18

Źródło: MMA Junkie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.