UFC

O której walczy Mateusz Gamrot? Już dzisiaj walka ze Scottem Holtzmanem na UFC Vegas 23!

Już dzisiaj tj. 10 kwietnia 2021 roku odbędzie się gala UFC Vegas 23, gdzie na karcie wstępnej zawalczy Mateusz Gamrot. Dla Polaka będzie to druga walka w największej organizacji MMA na świecie.

O której walczy Gamrot?

Gamrot zawodową karierę rozpoczął w 2012 roku. Od tamtego czasu stoczył łącznie 19 pojedynków. Przez większą część kariery Kudowianin był związany z federacją KSW, gdzie był mistrzem dwóch kategorii wagowych.

W debiucie dla UFC Gamrot zawalczył z Guramem Kutateladze i niestety musiał uznać wyższość swojego rywala, choć walka była naprawdę bliska. Na dzisiejszej gali UFC, która odbywa się w Apex w Las Vegas rywalem Gamrota będzie doświadczony Scott Holtzman, który dla UFC stoczył już 11 pojedynków. Mimo to według ekspertów Polak jest faworytem w tym starciu.

Kurs na wygraną Gamrota przed czasem wynosi aż 4.0. Wszystkie pojedynki z UFC, jak i z KSW możesz obstawić tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund.

Otwórz konto – odbierz bonus i darmowy zakład

Walka Gamrota o której?

Polak po raz kolejny do oktagonu wejdzie na gali UFC Vegas 23, która odbędzie się 10 kwietnia.

Sprawdź!  Historia Charlesa Oliveiry. "Wierzyłem w sport i w Boga, który obdarzył mnie swoją łaską"

Dzisiejsza gala UFC i karta wstępna rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów sportów walki w Polsce. Karta główna natomiast około godziny 21:00.

Gamrot do klatki wejdzie zatem około godziny 20:00.

SPRAWDŹ: GDZIE OGLĄDAĆ UFC: GAMROT vs HOLTZMAN?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *