PRIME SHOW MMA

Normanowi Parke grozi pierwszy nokaut? Okniński analizuje walkę syna: „Adam nokautuje ciężkie wagi. W dużych rękawicach potrafi podłączyć dużych zawodników”

Już niedługo do klatki powróci Norman Parke, który stoczy kolejny freakowy pojedynek. Tym razem zmierzy się z synem trenera Mirosława Oknińskiego.

„Stormin”, który ma duże doświadczenie w formule MMA i bił się w takich federacjach jak UFC czy KSW przez ostatnie 2 lata toczy walki freakowe lub na freakowych zasadach. Jego ostatnim sportowym rywalem był Grzegorz Szulakowski, z którym bez większych problemów rozprawił się podczas gali Prime Show MMA.

Wcześniej pokonał m.in. „Don Kasjo”, „Popka”, czy Piotra Szeligę. Teraz ponownie czeka go wyzwanie freakowe, gdyż zmierzy się z większym rywalem, na zasadach MMA i dystansie trzech rund po trzy minuty.

Trener Okniński o walce syna z Normanem Parke

Rywalem Irlandczyka będzie Adam Okniński, z którym zmierzy się na gali Prime Show MMA 4. „Stormin” mający na swoim koncie ponad 40 pojedynków w różnych formułach, jest znacznie bardziej doświadczony od przeciwnika, który stoczy dopiero 7 zawodowe starcie.

Dodatkowo Okniński powraca do klatki po aż 7-letniej przerwie. Ostatni raz w akcji oglądaliśmy go w 2015 roku, kiedy to w pierwszej rundzie został poddany przez rywala z bilansem 5 zwycięstw i 13 porażek. Co ciekawe, Okniński jest jedynym zawodnikiem, którego Krzysztof Pietraszek pokonał w ostatnich 14 starciach.

Sprawdź!  "Bestia" wraca do freak fightów i uderza w Jacka Murańskiego! Mocne słowa na temat "Murana"

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco trener Mirosław przyznał, że jest to dobre zestawienie medialne dla jego syna, który nie straci wiele w przypadku przegranej:

– Bardzo dobra medialnie walka. Wygrana daje bardzo dużo, przegrana nic nie zabiera, bo to jest mega mocny zawodnik, także my i tak jesteśmy wygrani. Myślę, że to jest 60 do 40 dla Parke. Uważam, że Adam może sprawić niespodziankę. To jest walka, MMA, jeden cios może skończyć walkę.

Trener zdradził też, że Adam uderza naprawdę mocno i udało mu się podłączyć dużych przeciwników z kategorii ciężkiej, sparując z nimi w dużych rękawicach. Zapewne siła będzie jego najważniejszym atutem i być może jako pierwszemu uda się znokautować Irlandczyka:

– Adam ciężkie wagi nokautuje. No nie będę mówił kogo, podłączył na treningu, ale potrafi podłączyć gości, co mają prawie 2 metry. W dużych rękawicach sparujemy. Były tutaj sparingi z dobrymi zawodnikami, a Adam potrafił podłączyć dobrych, dużych zawodników wagi ciężkiej. Jeśli chodzi o siłę ciosów, to Adam ma bardzo dobrą siłę. Jest mocny, dynamiczny, tylko Parke będzie szybszy, więc trudno będzie go trafić.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Cios nie trafił w Magicala podczas face to face! "Nie chciałem cię usadzić!" [VIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.