FAME MMA

Norman Parke wraca do Fame MMA! Znamy rywala i formułę walki! [WIDEO]

Już na początku grudnia wraca Fame MMA! Największa organizacja freak fight w Europie ponownie zaskoczyła kibiców ogłaszając starcie Maciej Sulęcki vs Norman Parke!

Jeszcze w tym roku FAME odwiedzi łódzką Atlas Arenę z kolejnym freakowym wydarzeniem. Fani nie mogą się doczekać kolejnej dawki emocji związanej z pojedynkami twórców internetowych, celebrytów i sportowców. Największa organizacja freak fight w Europie raz jeszcze doprowadziła do zestawienia, które zainteresuje wszystkich kibiców.

W szeregi federacji wraca Norman Parke. Popularny „Stormin” doskonale znany jest fanom Fame MMA, gdzie stoczył 4 pojedynki. Do historii przeszła jego potyczka z „Don Kasjo”, którą Irlandczyk ostatecznie zakończył z ręką w górze. W swoim ostatnim występie w rzymskiej klatce pokonał w 2. rundzie Piotra Szeligę.

Były fighter UFC, czy KSW powraca po kilkunastomiesięcznej przerwie, a zmierzy się z nie byle jakim debiutantem. Fame MMA podpisało kontrakt z Maciejem Sulęckim! Zawodowy pięściarz może się pochwalić rekordem 31-2, z czego 12 pojedynków kończył wygrał przez KO. Popularny „Striczu” to też były międzynarodowy mistrz wagi średniej organizacji WBO.

Sprawdź!  Mocne słowa Ferrariego do Boxdela! Gwiazda FAME chce walki z włodarzem: "Wybierz miejsce i czy to kamerujemy"

Walka Sulęcki vs Parke na gali FAME: Reborn toczona będzie wyłącznie w stójce. Starcie planowane jest na 5 rund, z czego 3 odbędą się w boksie, a 2 w formule K-1. Poniżej znajdziesz rozmowę z pięściarzem, który wyjaśnił, jak trafił do freakowej federacji:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.