FAME MMA

Norman Parke wraca do Fame MMA! Znamy rywala i formułę walki! [WIDEO]

Już na początku grudnia wraca Fame MMA! Największa organizacja freak fight w Europie ponownie zaskoczyła kibiców ogłaszając starcie Maciej Sulęcki vs Norman Parke!

Jeszcze w tym roku FAME odwiedzi łódzką Atlas Arenę z kolejnym freakowym wydarzeniem. Fani nie mogą się doczekać kolejnej dawki emocji związanej z pojedynkami twórców internetowych, celebrytów i sportowców. Największa organizacja freak fight w Europie raz jeszcze doprowadziła do zestawienia, które zainteresuje wszystkich kibiców.

W szeregi federacji wraca Norman Parke. Popularny „Stormin” doskonale znany jest fanom Fame MMA, gdzie stoczył 4 pojedynki. Do historii przeszła jego potyczka z „Don Kasjo”, którą Irlandczyk ostatecznie zakończył z ręką w górze. W swoim ostatnim występie w rzymskiej klatce pokonał w 2. rundzie Piotra Szeligę.

Były fighter UFC, czy KSW powraca po kilkunastomiesięcznej przerwie, a zmierzy się z nie byle jakim debiutantem. Fame MMA podpisało kontrakt z Maciejem Sulęckim! Zawodowy pięściarz może się pochwalić rekordem 31-2, z czego 12 pojedynków kończył wygrał przez KO. Popularny „Striczu” to też były międzynarodowy mistrz wagi średniej organizacji WBO.

Sprawdź!  Tańcula wściekły na Ferrariego! Szybkie starcie na FAME 19? "To nie będzie walka, ja idę mu..."

Walka Sulęcki vs Parke na gali FAME: Reborn toczona będzie wyłącznie w stójce. Starcie planowane jest na 5 rund, z czego 3 odbędą się w boksie, a 2 w formule K-1. Poniżej znajdziesz rozmowę z pięściarzem, który wyjaśnił, jak trafił do freakowej federacji:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.