EFM ShowFAME MMAKSW

Norman Parke podpisał kontrakt z EFM Show. Co dalej z jego występami w KSW?

W miniony weekend Norman Parke (28-7) wystąpił na Fame MMA 10, gdzie po świetnej walce bokserskiej wypunktował Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Jak doskonale pamiętamy jest występ stał pod znakiem zapytania ponieważ „Stormin” ma jeszcze ważny kontrakt z KSW. Jednak ostatecznie obie organizacje doszły do porozumienia.

Jak wszyscy doskonale pamiętamy zawodnik z Irlandii Północnej ma napięte stosunki z federacją KSW i już zapowiadał odejście z tej organizacji. Na Twitterze MMA Pudelek podało informację, Norman podpisał kontrakt z organizacją EFM Show. Prawdopodobnie zostanie to ogłoszone podczas dzisiejszej konferencji prasowej, gdzie mają być zdradzone szczegóły ich kolejnej gali, która prawdopodobnie odbędzie się 11 wrześnie w Bułgarii. Na tym wydarzeniu gali ma wystąpić również weteran polskiej sceny MMA Michał Materla (29-8).

Norman Parke jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter: The Smashes, gdzie w finale pokonał Colina Fletchera. W latach 2012-2016 był zawodnikiem organizacji UFC. Od 2017 roku walczy dla KSW. W tej organizacji stoczył trzy ciekawe boje z ówczesnym mistrzem wagi lekkiej Mateuszem Gamrotem (18-1).

Do ich trzeciego i ostatniego do tej pory boju doszło w ubiegłym roku na KSW 53, gdzie zwyciężył nasz rodak. „Stornim” był również tymczasowym czempionem w dywizji do 70 kg. To trofeum wywalczył na KSW 50, gdzie pokonał naszego rodaka Marcina Wrzoska (14-7).

źródło: Twitter, MMA Pudelek

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.