EFM ShowFAME MMAKSW

Norman Parke podpisał kontrakt z EFM Show. Co dalej z jego występami w KSW?

W miniony weekend Norman Parke (28-7) wystąpił na Fame MMA 10, gdzie po świetnej walce bokserskiej wypunktował Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Jak doskonale pamiętamy jest występ stał pod znakiem zapytania ponieważ „Stormin” ma jeszcze ważny kontrakt z KSW. Jednak ostatecznie obie organizacje doszły do porozumienia.

Jak wszyscy doskonale pamiętamy zawodnik z Irlandii Północnej ma napięte stosunki z federacją KSW i już zapowiadał odejście z tej organizacji. Na Twitterze MMA Pudelek podało informację, Norman podpisał kontrakt z organizacją EFM Show. Prawdopodobnie zostanie to ogłoszone podczas dzisiejszej konferencji prasowej, gdzie mają być zdradzone szczegóły ich kolejnej gali, która prawdopodobnie odbędzie się 11 wrześnie w Bułgarii. Na tym wydarzeniu gali ma wystąpić również weteran polskiej sceny MMA Michał Materla (29-8).

Norman Parke jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter: The Smashes, gdzie w finale pokonał Colina Fletchera. W latach 2012-2016 był zawodnikiem organizacji UFC. Od 2017 roku walczy dla KSW. W tej organizacji stoczył trzy ciekawe boje z ówczesnym mistrzem wagi lekkiej Mateuszem Gamrotem (18-1).

Do ich trzeciego i ostatniego do tej pory boju doszło w ubiegłym roku na KSW 53, gdzie zwyciężył nasz rodak. „Stornim” był również tymczasowym czempionem w dywizji do 70 kg. To trofeum wywalczył na KSW 50, gdzie pokonał naszego rodaka Marcina Wrzoska (14-7).

źródło: Twitter, MMA Pudelek

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.