GROMDA

Nordycki kolos wchodzi do gry! RIPPER zadebiutuje na GROMDA 15

Gala GROMDA 15 odbędzie się już 1 grudnia, a na niej zobaczymy przede wszystkim starcie o pas mistrzowski organizacji. Oprócz tego nie zabraknie hitowych debiutów, także z zagranicy.

Organizacja GROMDA na dobre zagościła w kalendarzu kibiców sportów walki. Walki na gołe pięści przykuwają uwagę wielu fanów, a po kilku latach od pierwszej gali w końcu poznaliśmy pierwszego mistrza. Został nim „Don Diego”, który pokonał „Balboę”.

Teraz na GROMDA 15 Mateusz Kubiszyn stanie do pierwszej obrony tytułu, a jego rywalem będzie Łukasz „Goat” Parobiec. Gala odbędzie się 1 grudnia, a nie zabraknie na niej turnieju i emocjonujących superfightów. Pojawią się też nowe twarze, jak chociażby nowo ogłoszony „Nordycki Koszmar”!

2 metrowy nordycki koszmar. RIPPER wchodzi do gry! Gotowy, aby walczyć z każdym… i mocno rozwalić twardych, polskich chłopaków. Postrach hardych melin i mrocznych uliczek. Czas zagrać w najkrwawszą grę… GROMDA. Czy świeżak wyjdzie z ręka u góry… czy brutalnie rozwalony na noszach? GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA – czytamy w zapowiedzi nowego bijoka.

Sprawdź!  Walka reprezentantów Lecha i Ruchu na GROMDA 17! Loco poczuł "kibicowskiego kopa"

Transmisja z GROMDA 15 odbędzie się wyłącznie w streamie PPV. Limitowana pula biletów dostępna jest w serwisie ebilet.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.