UFC

Nokaut roku w debiucie?! Kapitalne skończenie na gali UFC [WIDEO]

Victor Oliveira na gali UFC Vegas 87 zanotował fenomenalny nokaut. Skończenie Brazylijczyka może być nawet brane pod uwagę jako nokaut roku!

„Lok Dog” kontrakt w UFC wywalczył sobie nokautem w 1. rundzie podczas Dana White’s Contender Series. Oliveira przed debiutem mógł poszczycić się rekordem 19-3, a aż szesnastu rywali kończył ciosami. Swój efektowny styl Brazylijczyk miał okazję zaprezentować na minionej gali UFC Vegas 87.

UFC: Fenomenalny nokaut debiutanta!

Przeciwnikiem Victora Oliveiry był Benardo Sopaj. Reprezentujący Szwecję „Król Lew” dominował od pierwszych minut nad swoim oponentem. Wiele wskazywało na to, że „Lok Dog” pierwszą walkę w oktagonie zakończy z dopisaną do rekordu porażką.

Brazylijczyk w 2. rundzie odwrócił jednak sytuację na swoją korzyść. Przeważał i do trzeciej, ostatniej odsłony wychodził naładowany energią. Ostatecznie wieczór zakończył z kandydatem do nokautu roku!

Na niecałe 30 sekund przed końcem pojedynku Oliveira trafił rywala low kickiem i lewym cepem. Sopaj uciekł po tym pod siatkę. Brazylijczyk dogonił go biegiem i wystrzelił z celnym kolanem. Po oponencie nie było co zbierać! Wideo ze skończenia Viniciusa Oliveiry udostępnił też sam Dana White, dodając: „TERAZ JUŻ WIECIE!”. „Lok Dog” otrzymał też podwójny bonus (100 tysięcy dolarów) za występ oraz walkę wieczoru.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.