MMA

Nikita w Clout MMA! Federacja popełniła wielki błąd? Mocny odcinek Tweet Talk!

Za nami kolejna odsłona programu Tweet Talk na FANSPORTU TV. Tym razem w rozmowie wzięło udział dwóch popularnych użytkowników Twittera.

Dotychczas z Jakubem Kuligiem rozmawiał „Mr. Nejman”, który na swoim Twitterze na bieżąco komentuje najważniejsze wydarzenia dotyczące środowiska freakowego. Tym razem z dziennikarzem połączył się również „Greg”, dla którego był to debiut w programie.

Panowie omówili między innymi walki ogłoszone przez Clout MMA. Federacja zapowiedziała bowiem debiut „Nikity”, co według wielu jest dużym błędem, przez który organizacja straciła w oczach kibiców. Poruszony został także temat wycofania się z walki przez Adriana Ciosa.

„Mr. Nejman”, „Greg” i Kulig rozmawiali także na temat Denisa Załęckiego. Panowie zdradzili, z jakimi rywalami chcieliby zobaczyć „Bad Boya”, który zapewne na jednej z kolejnych gal powróci do klatki po kontuzji.

Całą rozmowę przeprowadzoną na żywo obejrzysz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.