UFC

Niezwyciężona – film o Joannie Jędrzejczyk. Premiera już w czerwcu

Bez wątpienia Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodniczek MMA na świecie. Polka do tej pory wydała już dwie książki biograficzne, gdzie została opisana jej dotychczasowa kariera. Teraz przyszła pora na film o naszej rodaczce pod tytułem „Niezwyciężona”, który będzie miał premierę 24 czerwca na HBO GO.  Natomiast w telewizji będzie można go obejrzeć 1 lipca na HBO o 21:50.

Joanna Jędrzejczyk jest byłą mistrzynią Ultimate Fighting Championship w kategorii do 52 kilogramów. To trofeum dzierżyła przez dwa i pół roku. Straciła go w 2017 roku, gdzie na UFC 217 przegrała przez TKO z Rose Namajunas (10-4). Do ich rewanżowej batalii doszło kilka miesięcy później podczas UFC 223, gdzie po raz kolejny wygrała Amerykanka.

W ostatnim czasie Polka miesza zwycięstwa z porażkami. W swoim poprzednim pojedynku na UFC 248 po krwawej i zaciętej batalii przegrała na punkty z Weili Zhang (21-2). Nasza rodaczka jest również osobą niezwykle medialną i rozpoznawalną co pokazują jej kolejne projekty.

Zwiastun filmu dokumentalnego o Joannie Jędrzejczyk

źródło: Youtube/HBO

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.