BoksKSWMMA

„Negocjacje trwają” – coraz bliżej do walki Mariusza Pudzianowskiego z „Górą”

Niedawno Was informowaliśmy, że nasz rodak Mariusz Pudzianowski wyraził chęć walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem. Pierwotnie Islandczyk miał we wrześniu zawalczyć z Eddie Hallem, lecz ten doznał kontuzji. Od razu pojawiły się spekulacje, że to właśnie „Pudzian” może być nowym rywalem Bjornssona. Wszystko na to wskazuje, że ostatecznie może dojść do takiej walki.

Mariusz Pudzianowski jest wielokrotnym mistrzem w zawodach Strongman. Od 2009 roku walczy w zawodowym MMA. Od początku swojej przygody w mieszanych sztukach walki jest związany z federacją KSW. Obecnie może się pochwalić dwoma wygranymi z rzędu. W tym roku KSW 59 pokonał przez techniczny nokaut wchodzącego na zastępstwo Nikolę Milanovica . W ostatnim boju na KSW 61 wygrał przez TKO z Łukaszem Jurkowskim.

Pochodzący z Islandii zawodnik jest znany przede wszystkim z „Gry o tron”, gdzie wcielił się w postać „Góry”, czyli Gregora Cleagane’a. Podobnie jak „Pudzian” jest on utytułowanym strongmanem! Przez wiele lat swojej zawodowej kariery raz zdobył złoty medal Mistrzostw Świata Strongman w 2018 roku. Jakiś czas temu wziął udział w filmie Kickboxer: Odwet, gdzie grał u boku Jean Claude Van Damme’a, Christophera Lamberta czy Mike’a Tysona.

Obóz Pudziana prowadzi rozmowy na temat walki z Hafthorem Bjornssonem

W mediach społecznościowych zdradził, że obecnie toczą się rozmowy, aby doszło do takiej walki. Rozmowy w imieniu naszego rodaka prowadzi federacja KSW, z którą jest on związany już od 12 lat.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski zdradza dlaczego nie dojdzie do jego walki z "Górą" - "W biznesie nie ma sentymentów"

Negocjacje trwają!!! Jest coś na rzeczy kto wie .Jak spełnią moje warunki to będzie wojna z godzillą!! @ksw_mma spełnia je(moje oczekiwania) od 12 lat i nadal trwamy @thorbjornsson vs @pudzianofficial.” – napisał Mariusz Pudzianowski na swoim Instagramie.

źródło: Instagram

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.