Clout MMA

Najman wziął przykład z Brauna! Odpalił gaśnicę w studio i spryskał Ciosa! [WIDEO]

Marcin Najman i Adrian Cios na jednym programie? To nie mogło nie skończyć się dymami! Samozwańczy „Cesarz” postanowił potraktować swojego oponenta gaśnicą.

Jeszcze w tym roku, a dokładniej 29 grudnia, odbędzie się gala Clout MMA 3 pod nazwą Santa Clout. Karta walk pełna jest „dymogennych” zestawień, a za jedno z nich trzeba uznać rewanż Adrian Cios vs Marcin Najman.


Galę Santa Clout obstawisz wyłącznie w Fortunie. Na start otrzymasz darmowe 20 zł i aż TRZY zakłady bez ryzyka!


Panowie po raz pierwszy w klatce spotkali się na poprzedniej edycji. „El Testosteron” wychodził do tego pojedynku po porażce z Lizakiem, która miała miejsce kilkadziesiąt minut wcześniej. Tym razem Najman ponownie przegrał, choć to on wyszedł o własnych siłach. Cios otrzymał kilka uderzeń w tył głowy i walka zakończyła się przez dyskwalifikację.

Jak nietrudno się domyśleć, atmosfera między freak fighterami nadal jest bardzo gęsta. Na programie Roast przed Santa Clout panowie posyłali w swoje strony liczne obelgi i wyzwiska. W pewnym momencie Najman wyszedł zniknął ze sceny pod pretekstem telefonu. Chwilę później jednak powrócił, by… spryskać Adriana Ciosa gaśnicą!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.