PRIME SHOW MMA

Murański sparował z zawodnikiem GROMDY! Prezentuje formę przed kolejną walką [WIDEO]

Jacek Murański publikuje nagranie z przygotowań do kolejnej walki. Zaprezentował swoją formę na sparingu z zawodnikiem GROMDY.

„Muran” ma już za sobą cztery pojedynki, w tym wszystkie przegrane w słabym stylu. Każdy z jego rywali dominował. Najpierw Arkadiusz Tańcula dwukrotnie brutalnie rozbił Murańskiego. Następnie przez TKO zwyciężył „Sutonator”, a ostatnim razem w górę powędrowała ręka Pawła Jóźwiaka.

Tym razem Jacka czeka znacznie mniejsze wyzwanie, gdyż zmierzy się z Maciejem Wiewiórką, czyli ojcem mistrza FAME Maksymiliana. Dla „Starego Wiewióra” będzie to pierwsze walka w całym życiu. Doświadczenie jest więc przewagą Murańskiego.

„Muran” także ciężko przygotowuje się do kolejnego starcia na Prime Show MMA 6 i trenuje razem z Krzysztofem Rytą znanym jako „Żołnierz”, który bił się m.in. na WOTORE i GROMDZIE.

Freak fighter opublikował nawet nagranie z ostatniego sparingu, na którym wyprowadza mocne i celne ciosy dochodzące głowy „Żołnierza”. Tym razem Murański może sprawić dużą niespodziankę i w końcu odnieść pierwsze zwycięstwo:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.