FAME MMAMMA VIP

Murański potwierdza pojedynek z Najmanem! „Walka się odbędzie. El Cholesterol zapraszam do klatki”

Mateusz Murański pojawił się na wczorajszej gali WOTORE, żeby wspierać swojego trenera. Przy okazji wywiadu zdradził, czy dojdzie do starcia z Marcinem Najmanem.

Konflikt pomiędzy Murańskimi i „El Testosteronem” trwa już od dłuższego czasu. Na gali Elite Fighters 2 miało nawet dojść do pojedynku Jacka z Marcinem, jednak ostatecznie Najman się wycofał i ogłosił, że nie zawalczy na gołe pięści, gdyż taka formuła jest w Polsce nielegalna.

Następnie kilkukrotnie zmieniał zdań i kibice, którzy czekali na to zestawienie, nie mają pojęcia, czy kiedykolwiek do niego dojdzie. Ponadto jakiś czas temu Najman ogłosił, że przed nim ostatnie trzy pojedynki i ponownie przechodzi na kolejną już sportową emeryturę.

Teraz w wywiadzie dla portalu fansportu.pl Mateusz Murański potwierdził, że prędzej czy później dojdzie do starcia z „El Testosteronem”. Jest już plan na zorganizowanie walki w pierwszej połowie 2022 roku.

– Jest temat walki z Najmanem w innej organizacji, w pierwszej połowie tego roku. Może mojej, może mojego taty, może na przemian, może jedna runda ze mną, jeżeli dojdzie…

– Jest temat na rzeczy. Walka z Marcinem Najmanem będzie, czy to w wykonaniu moim, czy w wykonaniu mojego taty. Być może dwóch Muranów zawalczy z Najmanem, na pewno nie na jednej gali, ale któryś z nas na pewno.

Na koniec rzucił wyzwanie, kierując swoje słowa bezpośrednio do Najmana El Cholesterol, zapraszam cię do klatki.

Całą wypowiedź Murańskiego na temat Marcina Najmana znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański przed walką z Arkadiuszem Tańculą: "Nie takich młodzików się przełamywało. Mam 5 dni..."

Źródło: fansportu.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.