KSW

Mirosław Okniński uderza w Bartosińskiego! „Jak on wygląda? To trzeba przyjąć…” [WIDEO]

Trener Mirosław Okniński w ostrych słowach wypowiedział się o Adrianie Bartosińskim. Popularny „Łowca Skór” uważa, że mistrz KSW wiele zawdzięcza sterydom.

Założyciel i główny szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów ma zarówno swoich popleczników, jak i przeciwników. Pionier MMA w Polsce wyszkolił wielu mistrzów i tworzył pierwsze gale nad Wisłą. Niektórym jednak nie podoba się kreacja trenera i to, że szkoli on wielu freak fighterów.

Podczas wywiadu dla Fansportu TV jeden z widzów zapytał trenera Oknińskiego, jak ten typowałby starcie Adriana Bartosińskiego z Cezarym Oleksiejczukiem. Przy okazji przytoczył wypowiedź mistrza KSW, który miał stwierdzić, iż nie jest fanem myśli szkoleniowej „Łowcy Skór”.

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów ogryzł się uderzając bezpośrednio w Bartosińskiego:

– Ja też nie jestem fanem „Bartosa”. Uważam, że Czarek Oleksiejczuk jest bardziej technicznym zawodnikiem i ma większe predyspozycje na sukces. A „Bartos” to jest „nowoczesna technologia wspomagania sterydami”. Jakbym się znał na chemii to może też bym w to poszedł. A jak on wygląda? Szczęka taka, up…dolony. To samo się nie zrobi. To trzeba przyjąć dobre suplementy – powiedział trener Okniński, który też chwilę później wypowiedział się o zbliżającej się walce Bartosiński vs Parnasse. Pełną wypowiedź znajdziecie powyżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.