FAME MMAMMA

Mirosław Okniński ostro o freakach „Oni są profesjonalnymi nieudacznikami”

Jakiś czas temu świat freaków na stałe wszedł na rynek sportów walki. Spora część sceny sportów walki do tej pory ich nie zaakceptowała. Trener Mirosław Okniński miał już okazję pracować z takimi zawodnikami, jednak widocznie zmienił on zdanie na temat tego środowiska.

Mirosław Okniński jest jednym z najlepszych trenerów mieszanych sztuk walki w Polsce. W swoim fachu jest już od wielu lat. Przez lata pracował ze świetnymi zawodnikami. To on był trenerem, który na początku wprowadził Mariusza Pudzianowskiego w świat MMA. Obecnie pracuje on z takimi zawodnikami jak: Marcin Naruszczka, Michał Oleksiejczuk i Bartek Szewczyk. Jeżeli chodzi o świat freaków to współpracował on z Epic Cheat Mealem i Amadeuszem Ferrarim.

Jest on znany z niezwykle ostrego języka. W przeszłości był on skonfliktowany z wieloma osoba ze środowiska sportów walki.Jednak mało kto pamięta, że on zorganizował pierwszą walkę MMA w Polsce oraz był pomysłodawcą Amatorskiej ligi MMA. Przez lata był szefem organizacji PLMMA gdzie walczyło wielu świetnych zawodników.

„Oni są profesjonalnymi nieudacznikami” – Mirosław Okniński ostro o freakach

Mirosław Okniński w wywiadzie dla mymma.pl otwarcie skrytykował świat freaków. Zdradził, że jeżeli chodzi o trenowanie ich, to bardzo ciężko się z nimi współpracuje na lini trener-zawodnik. Dodał również, że na ten moment nie będzie on trenował takich zawodników.

Sprawdź!  Kolejna walka z piłkarzem? Ostra wymiana Daro Lwa z Łukaszem Gikiewiczem! "Oszołomie, mogę cię..."

„Pierdolę wszystkich freaków! To są ludzie nieodpowiedzialni. Nie chce. Jeżeli chodzi o te walki freakowe to ja ich nie chce. Ja już mam takie doświadczenie z tymi ludźmi. Ma przyjść – nie przyjdzie. Ma zrobić -nie zrobi. Obiecuje, że będzie trenował ,a nie trenuje. Tu przychodzi ogada głupoty. Nie chcę. Ja nie mówię, że nigdy nie będę trenował freaków. Nigdy nie mów nigdy, ale robota z nimi jest przechlapana. Ja jestem profesjonalnym trenerem, więc podchodzę do tego profesjonalnie. Oni są profesjonalnymi nieudacznikami, arogantami – to są ludzie niesolidni. Nie chcę pracować z takimi. Była mowa o młodym Murańskim – zgodziłem się, ale po dłuższym zastanowieniu zrezygnowałem. Nie chcę tego.”  – powiedział Mirosław Okniński w wywiadzie dla mymma.pl

źródło: mymma.pl

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.