FAME MMA

„Mini Majk” chce walczyć z Sylwestrem Wardęgą. Youtuber odpowiada – „To jest ku**a pułapka”

Jakiś czas udostępniliśmy Wam nagranie z treningu „Mini Majka”, który doskonalił swoje umiejętności stójkowe. Wielu traktowało to jako zapowiedź jego kolejnego pojedynku. Jak się okazuje, coś jest na rzecz ponieważ na jego celowniku znalazł się niezwykle popularny Youtuber i Influencer.

Mini Majk jest niezwykle popularnym influencerem. Na Instagramie posiada ponad 1.7 miliona obserwujących. Ma on również kanał na Youtube, gdzie ma 1.5 miliona subskrybcji. W swojej działalności często udziela się w  akcjach charytatywnych. Jest on członkiem Ekipy Friza czyli w jednym z najpopularniejszym składzie youtuberów i influencerów w Polsce. Jakiś czas temu postanowił on spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki, co spotkało się z wieloma głosami krytyki. W 2019 roku wystąpił na gali Fame MMA, gdzie mimo wielkich ambicji przegrał przez TKO z Lordem Kruszwilem.

„Mini Majk” wskazał z kim chce walczyć w swoim kolejnym pojedynku.

Podczas swojego live’a na Youtube Sylwester Wardęga zdradził, że „Mini Majk” wyraził chęć stoczenia z nim pojedynku na jednej z gal FAME MMA,. Jednak Wardęga zdaje sobie sprawę, że jakby wziął taki pojedynek to każda opcja wygrania bądź przegrania pojedynku niesie za sobą kłopotliwe konsekwencje.

Sylwester Wardęga jest jednym z najbardziej popularnych polskich yotuberów. Jego filmiki przez lata biły rekordy oglądalności. Jego produkcja o psie pająku została obejrzana ponad 180 milionów razy. W tym roku postanowił spróbować swoich sił w MMA. Wystąpił on na gali FAME MMA 9, gdzie został poddany w 1. rundzie przez Kacpra Błońskiego.

Sprawdź!  Norman Parke zastąpi Alana Kwiecińskiego! Walka z Wampirem na FAME 20!

„Nie wiem czy mogę wam mówić, ale wam powiem. Mini Majk chce bardzo się ze mną bić na FAME MMA. Powiem wam to jest ciekawe posunięcie ze strony Mini Majka, bo to jest k**wa pułapka. Bo tak jakbym wygrał z Mini Majkiem to mam hejt, bo ”oo wygrałeś z osobą niskorosłą, Sylwester jaki jesteś wspaniały, ojojoj jaki wojownik pokonał osobę niskorosłą” tak by było. A jak bym przegrał to już ku**a w ogóle trap. Nie ważne co bym zrobił to i tak byłbym zniszczony w internecie, więc Mini Majk dobrze to wykombinował. Bardzo dobrze.” – powiedział podczas swojego live’a Sylwester Wardęga.

źródło: Youtube

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.