UFC

Miesha Tate wróciła i znokautowała rywalkę! Od razu zaznaczyła, co ją interesuje!

Miesha Tate wróciła do oktagonu po 5-ciu latach przerwy. Była faworytką przeciwko Marion Reneau, ale po tak długim rozbracie z klatką można było obawiać się „zardzewienia”. Cupcake udowodniła jednak, że wciąż jest na topie!

Była mistrzyni zarówno UFC, jak i Strikeforce, Miesha Tate dostała szansę po wielu latach przerwy. Naprzeciwko niej stanęła Marion Reneau, dla której była to ostatnia walka w karierze. Cupcake zdołała wygrać przez TKO w trzeciej rundzie! W wywiadzie po pojedynku nie ukrywała emocji jakie towarzyszyły jej przez cały proces powrotu:

– Jestem przeszczęśliwa. To była długa droga, włożyłam wiele ciężkiej pracy w te przygotowania, wiele się o sobie dowiedziałam. Ale jest tutaj, wróciłam!

– Skupiłam się na tym wieczorze. Sprawienie tego, co dziś nastąpiło zajęło 5 lat. Chłonęłam to, chciałam zostać pierwszą osobą, która skończy Reneau przed czasem. Spełniłam dziś kilka marzeń.

Miesha Tate zaznaczyła od razu po co wróciła do oktagonu:

– Z całym szacunkiem: nie jestem tu tylko po to, aby się bić. Wróciłam by zdobyć pas.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.