KSW

Michał Materla przed walką na KSW 70: „Ma chłop jaja. Nigdy nie pękał przed…”

Michał Materla zabrał głos w sprawie zapowiedzianego pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, do którego dojdzie na gali KSW 70.

Ogłoszenie zestawienia byłego mistrza dywizji średniej z byłym strongmanem było dla wielu kibiców sporym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się, że federacja postanowi zorganizować walkę zawodników z całkowicie innych kategorii wagowych.

Michał Materla o starciu z Pudzianowskim

Fighter ze Szczecina w ostatniej rozmowie z portalem Sportowe Fakty przyznał, że w tym starciu przewagę zapewnią mu umiejętności, oraz iż dobrze czuje się w pojedynku z większymi rywalami:

– Wbrew pozorom nie czuję się najgorzej, jeśli chodzi o przepychanie w parterze czy w zapasach. Mam świetnego sparingpartnera, który bardzo dobrze odzwierciedla warunki fizyczne Pudzianowskiego, a technicznie jest od niego o wiele lepszy. Dlatego o sparingi się nie martwię.

Natomiast o samym rywalu wypowiedział się z uznaniem. Przyznał, że Pudzianowski nigdy się nie cofa i za wszelką cenę próbuje wygrywać pojedynki w swoim stylu:

– Ma chłop jaja, ale on je zawsze miał. Nigdy nie pękał przed wejściem do klatki, a kiedy padał pierwszy gong, to on się nigdy nie cofał. „Pudzian” zawsze dążył do zwycięstwa w swoim stylu. Jak to bywa w tym sporcie, nie zawsze udawało mu się wygrać, ale nigdy nie było to spowodowane strachem czy chęcią odpuszczenia. Nawet jeśli przegrywał, to nigdy tanio skóry nie sprzedał. Mariusz zawsze idzie na całość. Bardzo się cieszę, że będę miał przyjemność dzielić klatkę właśnie z nim.

Kursy bukmacherskie na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

Według bukmacherów sporym faworytem tego pojedynku jest Materla. Będzie on miał przewagę pod względem umiejętności i doświadczenia. Rywal może jednak zaskoczyć, gdyż posiada potężną siłę, co pokazał m.in. w ostatniej walce, kiedy to znokautował „Bombardiera” w 18 sekund.

Sprawdź!  (VIDEO) KSW z prezentem dla fanów! Gala całkowicie za darmo na YouTube!

Całą kartę walk KSW 70 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj otrzymacie bonus w postaci darmowych 29 zł na dowolny zakład + zakład bez ryzyka do 200 zł.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 70

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.