KSW

Menedżer Ziółkowskiego grzmi przed XTB KSW 93! „To rak sportu”

Droga do gali KSW we Paryżu nie jest spacerkiem ani dla zawodników, ani tym bardziej dla organizacji. W mocnych słowach francuską komisję sportową skrytykował menedżer Mariana Ziółkowskiego.

Popularny „Golden Boy” wróci do okrągłej klatki KSW po blisko dwuletniej przerwie. Ziółkowski, obok Artura Szczepaniaka, będzie jedynym Polakiem, który wystąpi podczas premierowej gali polskiej organizacji w Paryżu.

Jeszcze kilka lat temu MMA było we Francji zakazane. W końcu jednak nastąpiły zmiany, a w 2022 roku zadebiutowała tam organizacja UFC. Teraz przyszedł czas na KSW, choć nie odbywa się to bez problemów.

Paryską galę XTB KSW 93 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 93

TYPKURSYBUKMACHER
Marian Ziółkowski wygra walkę1.44Fortuna
Wilson Varela wygra walkę2.79Fortuna

Menedżer Ziółkowskiego grzmi przed galą we Francji

We Francji wraz z Marianem Ziółkowskim przebywa jego menadżer, Artur Ostaszewski. Szef grupy Shocker MMA Solutions wystosował wczoraj bardzo ostry wpis pod adresem lokalnej komisji sportowej, która ma robić pod górkę fighterom i ich ekipom:

Sprawdź!  Zobaczymy rewanż Pudzianowski vs. Różal? Lewandowski szczerze komentuje

– J… związki/komisje – podtrzymuję! Sporo utrudnień i głupot dzięki tym instytucjom, przy okazji KSW Paris przechodzę, ale tylko mogę się domyślać ile „się naszarpali” organizatorzy. Oby nigdy nie weszło coś takiego na nasz rynek MMA. Rak sportu. Wolność.

Ostaszewski odpowiedział też na kilka komentarzy pod jego wpisem. Zaznaczył, że wszystko jest zdecydowanie zbyt złożone, by poruszać ten temat na Twitterze. Zdaniem menedżera Ziółkowskiego badania antydopingowe są „nie bez znaczenia” w kontekście ilości Polaków w karcie walk.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.