UFC

Mateusz Gamrot zdradził, o czym rozmawiał z Brucem Bufferem po wygranej walce na UFC Vegas 31

Mateusz Gamrot w ostatnim wywiadzie zdradził, o czym rozmawiał z Brucem Bufferem po zwycięskim pojedynku na gali UFC Vegas 31.

W miniony weekend Mateusz Gamrot zmierzył się z weteranem UFC Jeremym Stephensem. Dla byłego mistrza KSW było to trzecie starcie w największej organizacji MMA na świecie. Pojedynek trwał zaledwie 65 sekund, a Gamer odniósł kolejne zwycięstwo przed czasem, poddając swojego przeciwnika.

Po walce Gamrot miał okazję zamienić kilka słów zarówno z rywalem, jaki i z legendarnym konferansjerem Brucem Bufferem. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą zdradził, co im powiedział:

– To był zwykły szacunek oddany po walce, po prostu ja mu podziękowałem, że zgodził się na walkę ze mną, z racji tego, że jest weteranem i od zawsze oglądałem jego walki. Powiedziałem mu, że następnym razem chciałbym się z nim spotkać na sali treningowej i tam poćwiczyć, a nie walczyć w oktagonie. Dla mnie to był duży zaszczyt walczyć z nim – powiedział o krótkiej wymianie zdań z Jeremym Stephensem.

MATEUSZ GAMROT O ROZMOWIE Z BRUCEM BUFFEREM

Natomiast, jeśli chodzi o rozmowę z Brucem Bufferem, Mateusz Gamot przyznał – Do każdego starałem się szepnąć słówko. Krzyknąłem do Dany White’a, że bardzo miło jest mi go poznać.

– A co do Bruce’a Buffera, to na poprzedniej walce, gdy biłem się ze Scottem Holtzmanem, to do niego podszedłem i powiedziałem, że jest dużym zaszczytem i motywacją dla mnie, że go tutaj widzę i że zapowiadał moją walkę. Podziękowałem mu za to.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Cain Velasquez opuścił areszt! Pierwsze słowa po wyjściu na wolność: "Chcę zrobić coś pozytywnego z tej tragicznej sytuacji. Dziękuję wszystkim za wsparcie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.