UFC

Mateusz Gamrot zapowiada skończenie Holtzmana przed czasem! „Jeżeli wszystko będzie grało pod moje dyktando to…”

Już 10 kwietnia na gali UFC Fight Night do klatki wejdzie Mateusz Gamrot. Dla Polaka będzie to drugie starcie w największej organizacji MMA na świecie. Jego rywalem będzie doświadczony Scott Holtzman.

„Gamer” ma na swoim koncie 17 zwycięstw, jedną porażkę i jedno starcie rozstrzygnięte jako no-contest. Do pojedynku z Holtzmanem Gamrot przygotowuje się w American Top Team na Florydzie, gdzie sparuje i trenuje z najlepszymi zawodnikami na świecie takimi jak Dustin Poirier, Jorge Masvidal, czy Petr Yan.

Początkowo Gamrot miał walczyć z innym rywalem, jednak ten nie zdecydował się na podpisanie kontraktu.

Typowanie walki Gamer vs. Holtzman

Kudowianin był gościem programu „KOLOSEUM”, który transmitowany jest w Polsat Sport. Pod koniec wywiadu „Gamrot” dostał pytanie na temat typowania jego starcia z Holtzmannem.

„Gamer, typowanie pojedynku. Rozumiem, że nie będziesz chciał zostawiać nic w rękach sędziów punktowych?” – spytał „Juras” w trakcie programu „KOLOSEUM”.

Na co Gamrot odpowiedział – „Oczywiście, taki jest zamiar. W drugiej walce zawodowej też miałem taki plan, że wyjdę i zmasakruje swojego przeciwnika w 1 rundzie i ledwo dotrzymałem do końca dystansu walki. To był wniosek na przyszłość, że nie ma się co nastawiać na szybkie skończenie walki.”

„Mam kilka akcji przygotowanych w stójce i w parterze. Będę chciał reagować na bieżąco i patrzeć co się dzieje w oktagonie. Często walczy się tak, na ile przeciwnik pozwala – to co pokazałem w pierwszej walce w UFC. Jeżeli wszystko będzie grało pod moje dyktando to skończę tą walkę przed czasem. Jeśli będą jakieś komplikacje to będę szukał awaryjnych wyjść, tak żeby na pewno wyjść zwycięsko z tego pojedynku.”

Kursy na walkę Gamrota

Nadchodzący pojedynek i galę UFC Fight Night z udziałem Mateusz Gamrot możesz obstawić – tutaj rejestracja zajmuje 30 sekund.

Sprawdź!  Daniel Cormier i Dominick Cruz porównują Mateusza Gamrota do... Khabiba Nurmagomedova! "To było fantastyczne!"

Otwórz konto – odbierz bonus

Po rejestracji otrzymasz darmowy zakład za 29 zł i bonus w postaci ZAKŁADU BEZ RYZYKA do 200 zł. W przypadku przegranego kuponu, otrzymasz cashback!

Źródło: Polsat Sport / KOLOSEUM

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *