UFC

Mateusz Gamrot chciałby spróbować swoich sił w innej formule! „Chętnie pojawiłbym się na gali WWE. Nie ukrywam, że…”

Mateusz Gamrot podczas ostatniego programu „Oktagon Live” przyznał, że chciałby spróbować swoich sił w mniej sportowej, a bardziej rozrywkowej formule, jaką jest wrestling.

Gamer już w grudniu stoczy swój czwarty pojedynek w organizacji UFC. Na ten moment ma na swoim koncie porażkę po niejednogłośnej decyzji sędziów i dwa fantastyczne zwycięstwa przed czasem.

Pierwszą wygraną w UFC odniósł w kwietniu, kiedy to w drugiej rundzie znokautował Scotta Holtzmana. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Jeremym Stephensem i poddał go w minutę i 5 sekund. Tym razem zmierzy się z dużo mocniejszym rywalem.

Kolejnym przeciwnikiem Gamrota będzie Diego Ferreira, który aktualnie zajmuje 11 miejsce w rankingu kategorii lekkiej. Jest to dla Polaka duża szansa, bo dzięki wygranej będzie mógł awansować do klasyfikacji i otworzy sobie drogę do jeszcze większych pojedynków.

Podczas udziału w programie „Oktagon Live” Gamrot został zapytany nie tylko o nadchodzące starcie, ale również o największą federację wrestlingową na świecie. Fighter przyznał, że występ w WWE byłby ciekawym doświadczeniem oraz mógłby potraktować to jako dobrą promocję. W Stanach Zjednoczonych wrestling ma bowiem wielu kibiców.

Sprawdź!  (Video) Jim Miller po zwycięstwie na UFC Vegas 40: "Stary pies, nowe sztuczki!"

Jest to duża ciekawostka. Intryguje mnie to trochę. Nie jestem jakimś dużym fanem, bo jak wiemy, w Polsce nie jest to tak popularne, jak w Stanach. Tutaj w USA jest duży szał na WWE. Ludzie są wielkimi fanami. Rzuciłem już nawet szpileczkę, że jeśli będzie taka możliwość, to chętnie pojawiłbym się na gali WWE – przyznał.

Nie ukrywam, że byłoby to duże doświadczenie dla mnie, ale z drugiej strony również dobry sposób na promocję medialnie mojej osoby. Jakby była możliwość to na pewno gdzieś tam wskoczę – dodał.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mateusz Gamrot o ostatniej ofercie KSW: "Dostałem dużo większą niż w UFC. Podwoili, czy nawet potroili, ale..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.