KSW

Mariusz Pudzianowski znalazł nowy klub? „Wszystko wskazuje na to, że będzie do nas przyjeżdżał!”

Niewykluczone, że szybko rozwiązał się problem Mariusza Pudzianowskiego z narożnikiem. Były strongman prawdopodobnie znalazł nowy klub.

Bardzo szybko po ogłoszeniu walki wieczoru gali XTB KSW 77 pojawiło się pytanie: Kto stanie w narożniku „Pudziana”? Od wielu lat znajdowali się w nim Anzhor Azhiev i Arbi Shamaev z klubu WCA. Obaj są jednak blisko związani z Khalidovem i Shamev potwierdził, że tym razem ich zabraknie. Nie mają zamiaru przykładać ręki w jakikolwiek sposób do pokonania Mameda.

Od razu pojawiły się liczne spekulacje dokąd trafi Mariusz Pudzianowski. Klubów MMA jest w końcu co niemiara tak w Warszawie, jak i okolicach. Najprawdopodobniej „Pudzian” wyląduje właśnie w jednym z teamów spoza stolicy. Tak zasugerował w ostatnim wywiadzie w Klatka po klatce Adrian Bartosiński.

Niepokonany zawodnik kategorii półśredniej został zapytany o ocenę sytuacji związanej z Pudzianowskim i jego trenerami. Jeden z bohaterów KSW 76 przyznał, że ciężko mu zrozumieć taką kolej rzeczy.

Dla mnie to w ogóle bardzo dziwna sytuacja, ale mają tam jakieś swoje… Dla mnie to jest w ogóle nie zrozumiałe, ale… myślę, że będzie miał gdzie trenować. Myślę, że będzie miał gdzie się przygotować! – odpowiedział z uśmiechem na twarzy Bartosiński.

Sprawdź!  KSW 86. Zalewski rozbija Koziorzębskiego! Kolejny nokaut we Wrocławiu [WIDEO]

Dopytany przyznał, że prowadzone są rozmowy w sprawie treningów Pudzianowskiego w klubie Octopus Łódź. Popularny „Bartos” dodał też, że sam kontaktował się z byłym strongmanem i powiedział mu, dlaczego akurat na ten team powinien się zdecydować.

No, jest to możliwe. Nie będę to mówił na pewno, bo jak zobaczę go u siebie na sali, to powiem wam „na pewno!”, ale są rozmowy i na razie wszystko wskazuje na to, że Mariusz będzie przyjeżdżał do nas trenować.

Jak rozmawiałem z Mariuszem to powiedziałem mu, że nie potrzebuje teraz ciężkich. Potrzebuje zawodników około 90 kg, 98, takich w wadze Mameda i takich ruchliwych na nogach. Na pewno będzie miał z kim robić.

Adrian Bartosiński do akcji wróci już w przyszłym miesiącu. Były uczestnik programu Tylko Jeden spotka się na gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim z Krystianem Kaszubowskim.

Kursy i typy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Khalidov zawalczy o pas z De Friesem? "Szczerze ci powiem. On jest..."

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.