BoksKSW

Mariusz Pudzianowski zdradza dlaczego nie dojdzie do jego walki z „Górą” – „W biznesie nie ma sentymentów”

Od kilku tygodniu kibice ostrzyli sobie zęby na pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Hafthorem Bjornssonem. Niestety ostatecznie strony się nie dogadały i nowym rywalem „Góry” na walkę bokserską zaplanowaną na 18 września będzie Devon Larratt zawodowy kanadyjski armwrestler.

Mariusz Pudzianowski jest wielokrotnym mistrzem w zawodach Strongman i jedną z najważniejszych postaci w historii tej dyscypliny. Od 2009 roku walczy w zawodowym MMA. Od początku swojej przygody w mieszanych sztukach walki jest związany z federacją KSW. Obecnie może się pochwalić trzema wygranymi z rzędu. W tym roku KSW 59 pokonał przez techniczny nokaut wchodzącego na zastępstwo Nikolę Milanovica. W ostatnim boju na KSW 61 wygrał przez TKO z weteranem Łukaszem Jurkowskim.

Pochodzący z Islandii Hafthor Bjornsson jest znany przede wszystkim z „Gry o tron”, gdzie wcielił się w postać „Góry”, czyli Gregora Cleagane’a. Podobnie jak „Pudzian” jest on utytułowanym strongmanem! Jakiś czas temu wziął udział w filmie Kickboxer: Odwet, gdzie grał u boku Jean Claude Van Damme’a, Christophera Lamberta czy Mike’a Tysona.

„Ja mam co robić ” – Mariusz Pudzianowski zdradza dlaczego nie dojdzie do walki z „Górą”

Kibice mogą się czuć bardzo zawiedzeni ponieważ ponoć kontrakty były już niemal podpisane. Mariusz Pudzianowski zdradził, że głównym powodem, dla którego nie dojdzie do tego boju były finanse. Z pewnością „Pudzian” zna swoją wartość i możemy przypuszczać, że w grę wchodziły naprawdę potężne pieniądze.

Sprawdź!  Okniński reaguje na słowa mistrza KSW! Nazywa Ziółkowskiego sprzedawczykiem: "Tak jest, jak twój wychowanek…"

„Mariusz za drogi $$$$$ dla organizatora walki bokserskiej Hafþór Júlíus Björnsson – The Mountain więc mogę Wam powiedziec że dla KSW I Polsatu to nie fortuna. A w biznesie nie ma sentymentów .Zrób robotę a za miesiąc-dwa ci zapłacę;;)))) Ja mam co robić aż nadto a na chleb i paliwo do mercedesa mi nie brakuje ;)))))))).” – napisał na Facebooku Mariusz Pudzianowski.

źródło: Facebook

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.