FAME MMAKSW

Mariusz Pudzianowski w FAME!? Wojciech Gola wywołał zamieszanie! „No w końcu”

To już kolejny sygnał, że organizacja FAME prawdopodobnie próbuje ściągnąć do siebie jedną z największych sportowych gwiazd w Polsce.

Pudzianowski to obecnie zawodnik KSW. To w tej organizacji stoczył praktycznie wszystkie starcia. Poza KSW zawalczył tylko raz. Na początku swojej kariery w 2010 roku wystąpił na gali Moosin w USA. Zmierzył się wówczas z byłym mistrzem UFC Timem Sylvią.

Włodarze FAME o Pudzianowskim

O transferze „Pudziana”, który mocno rozpromował w całym kraju mieszane sztuki walki mówi się już od dłuższego czasu. Po raz pierwszy włodarze FAME wspomnieli o tym podczas programu Hejt Park na Kanale Sportowym.

„Boxdel” przyznał wówczas, że po dogadaniu się z KSW w sprawie Normana Parke, w przyszłości uda się być może także z Mariuszem Pudzianowskim:

– Wydaje mi się, że po przełamaniu lodów z KSW w przypadku Normana Parke może udałoby się nam przekonać Mariusz Pudzianowskiego na transfer do FAME MMA. Wtedy my damy do KSW swojego zawodnika, to kwestia dogadania.

Natomiast Wojtek Gola dodał, że były strongman był dla niego inspiracją, aby stworzyć federację FAME, gdyż to właśnie Pudzianowski ma na swoim koncie historyczny freak fight z Marcinem Najmanem, który pobił rekordy oglądalności:

Sprawdź!  Wyprawa Materli w góry mogła zakończyć się tragedią! "Oszukać przeznaczenie"

– Myślę, że w kontekście samej walki zależy, czy Mariusz by tego chciał. Myślę, że ma on duży szacunek do freak fightów, sam zaczynał przecież jako legenda. To on zainspirował mnie do stworzenia gali. Pierwszą rzeczą przed telefonem do Michała było sprawdzenie, jaką oglądalność miała pierwsza walka Mariusza w KSW. Po zobaczeniu cyferek nie miałem wątpliwości.

Po raz kolejny „Boxdel” został zapytany o Pudzianowskiego w wywiadzie dla Mariusza Kaniowskiego. Baron został zapytany o to, czy pojawił się na roaście Pudzianowskiego w celu negocjacji, na co odpowiedział – No takich rzeczy nie mogę zdradzać, ale fajnie by było. Byłem tam w celu obejrzenia śmiesznego stand-upu.

Dopytywany o to, czy prowadzone są rozmowy, nie chciał zdradzić zbyt wielu szczegółów i dodał – No nie mogę Ci powiedzieć. To są stary mocne triki dziennikarskie, ale zostawię to bez komentarza. Będzie tak bezpieczniej.

Mariusz Pudzianowski w FAME?

Teraz spore zamieszanie wywołało zdjęcie Wojtka Goli. Włodarz organizacji FAME spotkał się z Mariuszem Pudzianowskim, czym pochwalił się na swoich social mediach. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, a Internauci liczą na to, że były strongman zawalczy dla federacji freakowej.

Sprawdź!  Overeem zawalczy w KSW na Narodowym? Wrzosek komentuje: "Jeśli taka gala się wydarzy, to ja jestem przekonany, że tam zawalczy. To jego ostatnia możliwość na..."

Głos zabrało również wielu zawodników FAME. Między innymi Piotr Szeliga napisał – „No w końcu”. Natomiast Daniel Majewski, który przygotowuje się do debiutu dodał – Ja żartowałem z tym Pudzianem, ale ok… słowo się rzekło 😅

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.