KSW

Marcin Held zmierzy się z byłym mistrzem KSW? „To byłoby fajne starcie!”

Niewykluczone, że poznaliśmy jednego z przyszłych rywali Marcina Helda. Wojsław Rysiewski pozytywnie zareagował na pomysł zestawienia zawodnika z byłym mistrzem.

Były zawodnik Bellatora, czy UFC na ostatniej gali KSW 95 w Olsztynie odniósł wreszcie pierwsze zwycięstwo w polskiej organizacji. Held pokonał przez decyzję Romana Szymańskiego.

Tym samym fighter z Tych zameldował się na 5. pozycji w rankingu wagi lekkiej. Martin Lewandowski w rozmowie z Arturem Mazurem przyznał, że Heldowi potrzeba jeszcze kilku zwycięstw do title shota.

W Kanale Sportowym Wojsław Rysiewski został zapytany o potencjalne starcie Marcina Helda z Marianem Ziółkowskim. Dyrektor sportowy KSW zareagował bardzo pozytywnie na tę propozycję:

Oj, tak, to byłoby fajne starcie! Marcin stoczył wiele walk w czołowych zagranicznych federacjach, więc gdy podpisał kontakt z KSW, stało się jasne, że będziemy mieli dla niego wiele ciekawych zestawień, które nie mogły się odbyć wcześniej.

Rysiewski zauważył jednak, że „Golden Boy” wciąż zmaga się z kontuzją. W dywizji wciąż są ciekawe rozwiązania dla zawodnika z Tychów:

Sprawdź!  Norman Parke odwołuje walkę z Borysem Mańkowskim! "Czemu Fame MMA ma płacić KSW ogromne pieniądze?"

Oprócz Ziółkowskiego, którego znowu czeka dłuższa przerwa zdrowotna, Held mógłby zawalczyć przecież z Valeriu Mirceą czy Leo Brichtą.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.