KSW

Mańkowski zawiedziony walką Adamka! Skrytykował formę legendy [WIDEO]

Na niedawnej gali KSW Epic doszło do starcia legend w boksie: Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek. Walkę skomentował też Borys Mańkowski, który nie był zadowolony z formy „Górala”.

Popularny „Diabeł Tasmański” zawsze towarzyszy Mateuszowi Gamrotowi przy okazji walk w UFC i nie inaczej jest tym razem. Mańkowski przebywa w Miami, gdzie za kilka dni podczas UFC 299 „Gamera” czeka starcie z Rafaelem dos Anjosem.

Ten pojedynek, jak i całą kartę walk możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Mateusz Gamrot1.29Fortuna
Rafael Dos Anjos3.60Fortuna

Mańkowski zawiedziony Tomaszem Adamkiem

Również w Miami jest Michał Tuszyński z redakcji Fansportu TV. Dziennikarz w rozmowie z Borysem Mańkowskim zapytał go o pojedynek Mameda z Adamkiem. Fighter Czerwonego Smoka Poznań szczerze przyznał, że nie podobało mu się to, co zobaczył w klatce. Co więcej, sam stwierdził, że byłby w stanie zmierzyć się z Adamkiem!

Sprawdź!  Michał Materla zdradził, jak silny jest Roberto Soldić: "Nogi się zgięły, jakbym dostał jakąś metalową rurą"

Nie podobało mi się to, szczerze mówiąc. Mamed mi się podobał – pomimo swojego wieku jest cały czas kotem, jest mobilny, jest szybki. Ale Adamek? Tam ledwo człapał w oktagonie. Powiem szczerze, tak sobie oglądałem i ja, jako taki mały pi…dzielec, patrzę i mówię: „kurde, nie widziałbym problemu, żeby wejść do oktagonu i z tym Adamkiem sobie powalczyć w tym boksie”.

Zobacz też inne materiały z Misji UFC 299:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.