KSW

Mamed Khalidov skomentował krytyków walki wieczoru KSW 79. „Najlepiej niech oni kogoś wybiorą!”

Walka wieczoru pierwszej czeskiej gali KSW 79 nie została przyjęta najlepiej przez fanów polskiego MMA. Głos w sprawie tego zestawienia zabrała największa gwiazda federacji, Mamed Khalidov.

KSW długo trzymało kibiców w niepewności, z kim w okrągłej klatce zmierzy się Phil De Fries. Niepokonany w polskiej organizacji Anglik dzieli i rządzi, odprawiając z kwitkiem każdego kolejnego pretendenta. Dwukrotnie pokonywał Tomasza Narkuna, najmniejszych szans nie dawał też Michałowi Kicie, czy we wrześniu Ricardo Praselowi.

Równo miesiąc przed KSW 79 w czeskim Libercu ogłoszono w końcu oponenta De Friesa. Tymże został Todd Duffee, fighter z przeszłością w UFC, gdzie w 2012 roku w nieco ponad dwie minuty zwyciężył z Philem. W sieci zawrzało, gdyż fani spodziewali się trudniejszego wyzwania dla Anglika. Amerykanin bowiem ostatni pojedynek stoczył… w 2019 roku. Po przypadkowym faulu już w 1. rundzie zakończył się on przez No Contest.

Galę KSW 79 obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z polskimi legendami: "Adamek to easy money. Z Mamedem..."

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 79

Mamed Khalidov gościł za pośrednictwem kamerki w programie Klatka po klatce, gdzie został zapytany przez Artura Mazura, czy nie chciałby spróbować swoich sił z brytyjskim championem KSW. Legendarny zawodnik zaśmiał się tylko i podkreślił to, co mówił jeszcze przed KSW 77 – wie, że z Philem De Friesem na pewno nie dałby rady.

Urodzony w Czeczenii wojownik został też poproszony o komentarz wobec krytyki, jaka spadła na Wojsława Rysiewskiego, matchmakera polskiej organizacji.

A w czym problem? – dopytał Khalidov, któremu dziennikarz wyjaśnił o co chodzi fanom. – Grillują, grillują, a później wygrillują. A jak on wygra, to będą co innego gadać, jak przegra to będą gadać, a jak… Aaa! Muszą gadać. Niech sobie gadają, najlepiej niech oni kogoś wybiorą! Ci, którzy grillują.

Kursy bukmacherskie na galę KSW 79

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Ogromna różnica wagi w walce Pudzianowski vs. Khalidov! Skończy się jak walka PRIDE? "Nie chciałbym tego!"

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.