KSW

Mamed Khalidov cały czas w formie! Prezentuje nagranie z treningu [WIDEO]

Mamed Khalidov opublikował na swoich social mediach nagranie z pracy na tarczach. Legenda KSW pokazuje, że cały czas jest w formie.

Byłego mistrza ostatnio raz w akcji mogliśmy oglądać na gali Colosseum 2, kiedy to doszło do trylogii ze Scottem Askhamem. W świetnym stylu zdominował Brytyjczyka i po raz kolejny znokautował go efektownym kopnięciem z wyskoku.

Nie wiadomo, kiedy Khalidov powróci do klatki, jednak wygląda na to, że nie zobaczymy go podczas grudniowego wydarzenia w Gliwicach. W ostatnim czasie dużo mówiło się o pojedynku bokserskim z Tomaszem Adamkiem, jednak „Góral” ostatecznie zamiast KSW wybrał FAME MMA.

Niewykluczone, że już kolejna walka Mameda odbędzie się właśnie na zasadach boksu. Zawodnik pokazuje, że cały czas jest w treningu oraz w dobrej formie i na swoich social mediach opublikował nagranie z pracy na tarczach:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Co to za bzdury, Mamed nie jest w treningu od jakichś 5-6 lat, przecież on na sali jest raz w miesiącu maksymalnie haha, poznajcie realia później wypisujcie te bzdury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.