KSW

Maciej Kawulski odpowiada na krytykę hejterów! „Większości powinienem odbijać się niesmacznie…”

Z niemałą krytyką w Internecie spotkało się ogłoszenie walki wieczoru gali KSW 78. Show, które odbędzie się w Szczecinie, będzie pierwszym wydarzeniem federacji w 2023 roku.

Na ostatniej gali w bieżącym roku zobaczyliśmy największą walkę w historii polskiego MMA: Mariusz Pudzianowski vs. Mamed Khalidov. Nowy rok miał rozpocząć się również hitowym pojedynkiem w królewskiej kategorii wagowej. Artur Szpilka miał na KSW 78 zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Były pięściarz zmuszony był jednak wycofać się z powodu poważnego urazu.

Przez wiele tygodni zastanawiano się, czy federacja zorganizuje nowego oponenta dla warszawskiego ciężkiego. Ostatecznie jednak przeniesiono jego występ na galę KSW 79, która obędzie się w Czechach, a szczecińskie wydarzenie zyskało nowy main event: Michał Materla vs. Kendall Grove 2.

-> Oglądaj WSZYSTKIE GALE KSW na żywo! <

Fani federacji pamiętają zapewne, że panowie mierzyli się już ze sobą w 2013 roku. Na KSW 23 jednogłośną decyzją zwyciężył Polak, który tym razem wróci do klatki po ciężkim KO z rąk Pudziana. Amerykanin tymczasem ostatnie starcie w MMA stoczył przed trzema laty. Rok później popularny „Da Spyder” przegrał w niecałe 2 minuty z Hectorem Lombardem w walce na gołe pięści.

Sprawdź!  KSW wydało oświadczenie! Wiemy co dalej ze współpracą z Viaplay!

Na federację wylało się sporo hejtu za to zestawienie. Obaj fighterzy mają też już po odpowiednio 38 („Cipao”) i 40 lat (Grove). Po gali KSW 77 jednemu z właścicieli organizacji, Maciejowi Kawulskiemu, przytoczył to Artur Mazur z redakcji Sportowych Faktów WP.

Słuchaj, ja byłem już tyle razy w życiu zjedzony przez Internet, że powinienem większości hejterom odbijać się niesmacznie… Nie robi to już na mnie wrażenia – odparł ze spokojem „Kawul”.

– To znaczy, zawsze dajemy z siebie wszystko, zawsze staramy się wszystkich zadowolić, ale jak mówi stare ludowe porzekadło – wszystkich zadowolić się nie da.

Styczniową galę KSW 78 obejrzeć na żywo można wyłącznie w serwisie Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 78, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 78

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.