BoksKSW

Łukasz Rajewski vs. Marian Ziółkowski w boksie? „Raju” jest na tak

W ostatnim czasie wielu zawodników MMA decyduje się próbować swoich sił w boksie zawodowym. Niedawno w programie „Koloseum” mistrz KSW w wadze lekkiej Marian Ziółkowski (23-8-1), zdradził, ze chciałby zawalczyć w tej dyscyplinie.

Na Twitterze inny zawodnik KSW Łukasz Rajewski (11-6) wyraził chęć walki z „Golden Boyem” w ringu bokserskim.

„Marian Ziółkowski chętny na walkę w boksie, ja myśle o debiucie od dawna. Świetna okazja. „

Łukasz Rajewski jest utytułowanym zawodnikiem kickboxingu i przez lata odnosił sukcesy w tej dyscyplinie. Obecnie trenuje w klubie „Czerwony Smok Poznań”. W MMA walczy od 2014 roku. Był związany z takimi organizacji jak: PLMMA, Cage Warriors czy Babilon MMA. W ubiegłym roku powrócił do federacji KSW po dwóch latach. W swoim poprzednim występie na KSW 59 wypunktował Konrada Dyrschkę (11-2).

Marian „Golden Boy” Ziółkowski w swojej bogatej karierze stoczył ponad 30 pojedynków. W KSW zadebiutował w 2018 roku gdzie na gali z numerem 44  przegrał z Kleberem Koike Erbstem (27-5-1). W ubiegłym roku KSW 54 został wypunktowany przez ówczesnego mistrza w dywizji lekkiej Mateusza Gamrota (17-1). Na KSW 57 znokautował  Romana Szymańskiego (13-6) zdobywając tytuł w wadze do 70 kilogramów. W pierwszej obronie tego trofeum na KSW 60 w świetnym stylu rozprawił się z Maciejem Kazieczką (7-2) poddając go w drugiej rundzie.

Sprawdź!  (VIDEO) Tak Szymon Kołecki trenuje do walki z Akopem Szostakiem. Zobaczymy nokaut w pierwszej rundzie?

źródło: Twitter/Łukasz Rajewski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *