KSW

Lewandowski nie powinien być kapitanem? Juras szczerze o sytuacji w kadrze

Łukasz Jurkowski zabrał głos w sprawie reprezentacji Polski. Przyznał, że jego zdaniem Robert Lewandowski powinien oddać opaskę kapitana.

„Juras” gościł w studio FANSPORTU TV i miał okazję wypowiedzieć się na wiele ciekawych tematów, jak m.in. pojedynek bokserski Mameda Khalidova, kontrowersje po walce o pas na KSW 86 czy też ujawnił, że federacja chciała zorganizować jego starcie z Marcinem Różalskim.

Nie zabrakło również tematów piłkarskich, a jednym z nich była reprezentacja Polski. Skomentował wybór nowego trenera oraz został zapytany o kapitana biało-czerwonych. W ostatnim czasie sytuacja w kadrze jest naprawdę zła zarówno, jeśli chodzi o wyniki na boisku, jak i atmosferę w szatni.

Jurkowski przyznał, że w jego oczach Robert Lewandowski to niezaprzeczalnie najlepszy polski piłkarz w historii. Jeśli jednak chodzi o rolę kapitana, nie sprawdza się w niej najlepiej:

– Jest kapitanem prawdopodobnie z wyboru chłopaków, ale też bardziej przez pryzmat tego, jakim jest piłkarzem. Uważam, że jest absolutnie najlepszym piłkarzem urodzonym w Polsce. Jest jednym z najlepszych na świecie, ale patrzę po tym, co się dzieje na boisku, jaka jest atmosfera przede wszystkim, to chyba tę opaskę powinien mieć ktoś inny.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.