FAME MMAKSW

Lewandowski naprawdę chce Don Kasjo w KSW: „Jeżeli miałbym teraz kogokolwiek ochotę zatrudniać, to Don Kasjo”

Szef KSW Martin Lewandowski udzielił wywiadu, w którym ponownie poruszył temat Kasjusza Życińskiego. Słowa promotora mocno zaskakują, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze komentarze na temat organizacji FAME.

Na gali FAME 12 w main evencie freak fighter znany jako „Don Kasjo” zmierzył się z zawodowcem Marcinem Wrzoskiem. Starcie nie odbyło się jednak w formule MMA, a w boksie, w którym Życiński ma spore doświadczenie.

Zawodnicy stoczyli sześć rund i po pełnym dystansie o wyniku decydowali sędziowie, którzy byli jednogłośni. W górę powędrowała ręka freak fightera, co mocno nie spodobało się Wrzoskowi. Zapowiedział, że złoży protest, gdyż uważa, że wygrał to starcie.

Porażka „Polish Zombie” pociągnęła za sobą poważne konsekwencje, gdyż fighter został zwolniony z KSW. Wiedział, że tak się stanie, jeśli przegra z Życińskim, jednak był bardzo pewny siebie i przed galą FAME 12 zapowiadał, że jego przeciwnik nie ma żadnych szans na zwycięstwo.

W jednym z wywiadów po tamtym starciu Martin Lewandowski przyznał, że w takiej sytuacji powinien nagrodzić zwycięzcę i zaoferować mu kontrakt. Dodał, że jeśli Kasjusz Życiński jest zainteresowany, to może skontaktować się z promotorem za pośrednictwem social mediów.

Sprawdź!  Artur Szpilka w main evencie KSW 78! Znamy rywala i termin gali!

Wypowiedź Lewandowskiego trafiła do „Don Kasjo” i w jednym z wywiadów stwierdził, że organizacji KSW raczej nie stać na to, by zaoferować mu odpowiedni kontrakt. Poza tym, jak zapowiedział już jakiś czas temu, nie zamierza toczyć pojedynków w formule MMA, w grę wchodzi wyłącznie boks.

Teraz Martin Lewandowski w wywiadzie dla Super Expressu po raz kolejny odniósł się do swoich słów i walki Życińskiego z Wrzoskiem. Potwierdził, że rzeczywiście jest zainteresowany jego zatrudnieniem, ale tylko na starcie w MMA.

Jak ktoś mnie pytał o Wrzoska, to ja właśnie taką narracją narzuciłem, że jeżeli miałbym teraz kogokolwiek ochotę zatrudniać, to rzeczywiście „Don Kasjo”, no bo jest zwycięzcą tego pojedynku – jednego i drugiego właściwie. Sięgamy po zwycięzców i sięgamy po tych, którzy się rozwijają i bęcki dają swoim przeciwnikom. Ale nie, nie prowadzimy żadnych rozmów, to mogę potwierdzić.

– Oczywiście mówimy, jeśli ten dżentelmen chciałby przejść do formuły MMA. Żadnych bokserskich i kickboxerskich formuł u nas w KSW nie było i nie będzie.

Źródło: Super Express

Sprawdź!  Wywiad na żywo z Patrykiem Kaczmarczykiem! Zawodnik KSW czeka na pytania kibiców! [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.