UFCZawodnicy

Legendarny Alistair Overeem powraca do kickboxingu i podpisał kontrakt z Glory

Jakiś czas temu nieoczekiwanie Alistair Overeem (47-19) rozstał się z organizacją Ultimate Fighting Championship.Na swoim Twitterze dziennikarz ESPN Ariel Helwani postanowił wrócić do swojej dawnej dyscypliny czyli do kickboxingu i podpisał kontrakt z organizacją Glory.Alistair Overeem jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Walczył on dla takich organizacji jak: Pride FC, Strikeforce czy Dream. W ostatnim boju na UFC on ESPN+ 34 pokonał przez TKO Augusto Sakai’a (15-2-1). W swoim ostatnim boju w MMA na UFC Vegas 18 przegrał z Alexandrem Volkovem (33-8).

Holender jest również niezwykle cenionym kickbokserem. Przez lata rywalizował w niegdyś najlepszej organizacji K-1 na świecie czyli K-1 World Grand Prix. Jest on zwycięzcą turnieju tej organizacji  z 2010 roku. Podczas swojej przygody w kickboxingu walczył z takimi zawodnikami jak: Gokhan Saki, Remy Bonjasky czy Badr Hari.

Alistair Overrem dołącza do organizacji Glory

Ariel Helwani dodał, że jeszcze nie ma planowanej daty debiutu Holendra w organizacji Glory.

„Alistair Overeem powraca do kickboxingu i podpisał kontrakt z Glory. Jego debiut nie ma jeszcze daty, ale jest planowany jeszcze na ten rok.”

napisał Ariel Helwani.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ariel Helwani (@arielhelwani)

źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *