Clout MMA

Labryga reaguje na szpilki ze strony Oknińskiego! „Całe środowisko MMA się z was śmieje”

Denis Labryga zareagował na ostatnie wypowiedzi Mirosław Oknińskiego. Uderzył nie tyklo w trenera, ale też jego syna.

Mirosław Okniński zapoczątkował kolejny już konflikt, zapewne mając zamiar doprowadzić do pojedynku z Labrygą. W wywiadach wbijał szpilki w stronę freak fightera i proponował walkę ze swoimi podopiecznymi, w tym Kamilem Mindą czy synem Adamem.

Niedawno w jednym z wywiadów trener zarzucił zawodnikowi, że ten boi się walki z rywalami swoich gabarytów i wybiera mniejszych przeciwników jak Konrad Karwat czy Dawid Załęcki. Teraz freak fghter postanowił odpowiedzieć i nazwał Oknińskich hipokrytami.

Nawiązał do pojedynku Adama, który na gali Prime Show MMA 4 walczył z 30 kilogramów lżejszym Arturem Sowińskim. Zawodnik Clout napisał na swoim Instagramie:

– Widzę, że u Oknińskich z Akademii sportów walki Wilanów wieje hipokryzją do potęgi, gdy płaczą, że Labryga szuka sobie lżejszych zawodników. Gdzie Pasternak waży na co dzień 100kg, a waga ciężka jest od 93kg do 120kg, a sami potrafią wystawić pupilka do Kornika, gdzie jest on 4 kategorie lżejszy, więc nie pierdolcie, że nie szukam wyzwań, tylko lżejszych zawodników i z tego tytułu się boje a jak widać, to wy macie sraczkę, bo ja zawsze biłem się z zawodnikami w swojej kategorii wagowej, ale najlepiej szukać atencji w sposób gdzie wieje od was ironią. Całe środowisko MMA się z was śmieje w każdej cześć Polski.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.