FAME MMA

Kubiszyn wskazuje zwycięzcę turnieju FAME 20: „Wjeżdżamy i wszystkich rozbijemy!” [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn gościł w studio FANSPORTU TV. Mistrz GROMDY wypowiedział się na temat walki w FAME i zapowiedział zwycięzcę turnieju.

„Don Diego” podpisał kontrakt z freakową federacją, a fani liczyli na to, że zobaczymy jego debiut podczas jubileuszowej gali w Krakowie. Niestety FAME zrezygnowało z jego pojedynku, a o kulisach odpowiedział w rozmowie z Michałem Tuszyńskim.

Zabrał również głos w sprawie starcia z Michałem Pasternakiem. Wskazał, ile czasu potrzebuje, aby przygotować się na parter i móc nawiązać z nim wyrównaną walkę. Jeśli chodzi o FAME, poruszył też temat turnieju, w którym udział weźmie 8 zawodników.

Jednym z nich jest Adrian Polański, którego „Don Diego” przygotowuje do zawodów, gdyż odbędą się one na zasadach K-1. Nie ma wątpliwości, że to właśnie on zwycięży turniej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.