KSW

KSW 86. Filip Stawowy poddany w pierwszej rundzie! Błyskawiczne zwycięstwo Pesty!

W karcie walk KSW 86 nie mogło zabraknąć pojedynku w królewskiej kategorii wagowej. Filip Stawowy przywitał w organizacji Viktora Pestę.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Popularny „Czołg” dotychczas stoczył 2 pojedynki w KSW. W debiucie musiał uznać wyższość „Czarnobrodego” z Czech, Michala Martinka. W kwietniu bieżącego roku spotkał się z kolei z Markiem Samociukiem, którego poddał w 2. rundzie. Co ciekawe było to pierwsze tego rodzaju zwycięstwo Filipa Stawowego, który zwykł nokautować swoich rywali.

Na KSW 86 Polak ponownie zmierzył się z czeskim oponentem. Jego przeciwnikiem był debiutujący w KSW Viktor Pesta. Doświadczony zawodnik w latach 2014-2017 walczył pod banderą UFC. Fighter nie może tego czasu wspominać jednak najlepiej. W 5. starciach zaliczył aż 4 porażki, a pokonywał go między innymi Marcin Tybura.

-> Obstaw KSW 86 bez ryzyka

KSW 86: Stawowy vs Pesta – RELACJA

RUNDA 1

Pešta zaczął low kickami, szybko Stawowy docisnął go do siatki. Czech odwrócił jednak sytuację z łatwością i obalił Polaka rzutem! Viktor przechwycił nadgarstek Filipa, mocne bomby rozcinają twarz „Czołga”. Pešta zajął plecy, ciasno trzyma Stawowego i zapina duszenie zza pleców! Odklepał „Czołg”!

Sprawdź!  Jay Silva wraca do KSW. Kolejna walka Amerykanina już w czerwcu

Wynik walki: Viktor Pešta wygrywa przez duszenie w 1. rundzie!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.