UFC

Krzysztof Jotko zdradza termin powrotu do klatki – „Jestem bardzo zmotywowany i głodny kolejnego zwycięstwa”

Bez wątpienia Krzysztof Jotko jest jednym z najlepszych polskich zawodników w wadze średniej. Niestety ostatnio zaliczył dotkliwą porażkę, która przerwała jego świetną passę trzech wygranych. Polak w mediach społecznościowych zdradził swój termin powrotu do oktagonu UFC.

Krzysztof Jotko jest jednym z najdłużej walczących Polaków w UFC. Jego przygoda z amerykańską organizacją rozpoczęła się w 2013 roku, gdzie na UFC FN 33 wygrał z Bruno Santosem. W swojej karierze pokonywał on takich rywali jak Scott Askham, Thales Leites czy Eryk Anders.

W Ultimate Fighting Championship stoczył aż 14 pojedynków z czego wygrał 9 z nich. Jego przegrana z Seanem Stricklandem na UFC Vegas 25 przerwała jego passę trzech wygranych. Mimo tej porażki jest on nadal czołowym polskim zawodnikiem w dywizji do 84 kilogramów. W naszym ranking polskich zawodników MMA zajmuje 1. miejsce w kategorii średniej a w P4P zajmuje czwartą lokatę. Z pełną wersją możecie zapoznać się TUTAJ.

Krzysztof Jotko zapowiada swój powrót do oktagonu UFC

Nasz rodak na swoim facebooku zapowiedział swój powrót do klatki. Zdradził również, że wystąpi on na gali UFC zaplanowanej na 2. października.

„Nie mogę się doczekać powrotu doOctagonu ! Po ostatnim słabym występie jestem bardzo zmotywowany i głodny kolejnego zwycięstwa October 2 !See you soon Boy 👊🏻.” – napisał Krzysztof Jotko na Facebooku

źródło: Facebook, Krzysztof Jotko

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *