MMA

Król Syntholu planuje freakowe walki! Wskazał rywali: „Z Popkiem byłoby dobre starcie. Wziąłbym też pod uwagę Denisa. Do Wielkiego Bu bym musiał…”

Szymon „Komandos” znany jako „Król Syntholu” ma nadzieję na freakowy debiut. Był już bliski walki w MMA-VIP, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

„Komandos” zasłynął niewiarygodnie wielkimi bicepsami, w które wstrzykiwał synthol. Jak sam przyznał, robił to, aby mieć największe ręce w Polsce. Finalnie obróciło się to przeciwko niemu i trafił na stół operacyjny. Nadal musi przywrócić do zdrowia drugą rękę i gdy będzie w pełni sprawny, planuje stoczyć walkę freakowa.

„Król Syntholu” wskazuje rywali

Szansę na debiut miał w 2021 roku przy okazji MMA-VIP 2. Miał wówczas zmierzyć się z „Taxi Złotówą”, jednak został zatrzymany kilka dni przed wydarzeniem oraz trafił do aresztu. Po wyjściu na wolność musiał poddać się leczeniu i o wszystkim opowiedział w rozmowie z fansportu.pl.

Wyjaśnił nie tylko, jak przebiegają operacje, ale również zapowiedział, że zamierza toczyć pojedynki dla freakowych organizacji. Jako potencjalnych rywali wskazał „Popka”, Denisa Załęckiego oraz „Wielkiego Bu” czy Piotra Szeligę, za którym nie przepada.

– Z kim bym chciał zawalczyć…? Wiadomo, z Popkiem bym chciał, to byłoby dobre starcie. Teraz taki chłopak na Instagramie szukał mi przeciwników, no to właśnie „Wielki Bu” się odezwał. Ale to wiadomo, musiałbym trochę poćwiczyć, żeby tam się zmierzyć.

– No Denisa bym wziął pod uwagę też. Bo ja to tak samo, wymiana i pełna petarda. Byśmy tak na pewno powalczyli, żeby było widowisko.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.