GROMDA

Kolejni zawodnicy ogłoszeni na GROMDA 14! MANIU z Jamników gotowy na solówkę!

Już w najbliższy piątek odbędzie się GROMDA 14. W największej federacji walk na gołe pięści zadebiutują nowi potężni bijocy.

-> Zobacz GROMDA 14 na żywo!

Najbliższa gala organizacji GROMDA odbędzie się już 8 września i ponownie można się ogromnych emocji. W ringu stawią się znane już twarze: „VASYL”„REKSIO”, czy „SAVAGE”. Zadebiutują też nowi charakterni bijocy o potężnym ciosie, jak Luke Atkin, czy „KOALA”. Kolejną walkę stoczy też ulubieniec publiczności, Łukasz „GOAT” Parobiec.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Największa w Polsce organizacja walk na gołe pięści ogłosiła kolejnych potężnych fighterów, którzy wystąpią w GROMDA Fight Club 8 września. Do akcji wróci „Ragnar”, który debiutował podczas wydarzenia z numerem 11. Pojawi się też „Arczi”, którego fani mogą kojarzyć z występów w innych federacjach.

Arcyciekawie zapowiada się występ „Maniu”. Marcin Kujda dał się poznać jako 1/3 ekipy „Jamników”, którzy dwukrotnie przygrywali na gali The War z „Młodymi Gliwicami”. Teraz bijok będzie miał szansę pokazać swoje wysokie umiejętności w walce 1 na 1!

Sprawdź!  TAEDDY wraca na GROMDA 14! Zwycięzcę turnieju czeka twarda walka

UWAGA! Nadchodzą uliczni pretorianie głodni dobrego … . Mocni, charakterni i gotowi na konkretną bitkę. RAGNAR, MANIU I ARCZI gotowi na krwawe i brutalne solówki na gołe pięści – czytamy w zapowiedzi nowych twarzy w social mediach GROMDY.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.