GROMDA

KOALA zadebiutuje na GROMDA 14. Kolejny kolos dołączył do organizacji!

Kolejny gigant wchodzi do świata walk na gołe pięści. Na GROMDA 14 zadebiutuje kolejny potężny zawodnik.

Już 8 września w Pionkach odbędzie się kolejna gala GROMDA, na której wszyscy spodziewają się ciężkich nokautów. Te zazwyczaj serwują najwięksi bijocy, a kolejny taki dołączył do organizacji Mariusza Grabowskiego.

„Koala” to najnowszy nabytek, który zadebiutuje w małym ringu. Imponująca postura na pewno fightera na pewno zwróci uwagę i można się spodziewać ciężkich nokautów.

Prawie dwumetrowy gigant z krnąbrnego osiedla. KOALA wchodzi do gry! Bomba w łapie, która niejednego pyskacza utuliła do snu. Zaprawiony w ulicznych solówkach i rozwiązywaniu blokowych debat. Boks to całe jego życie, a sport wyciągnął go z błędów młodości. Jak poradzi sobie kolejny olbrzym na GROMDZIE? Czas sprawdzić czy wielkie serducho pompuje równie mocny zapał do walki – czytamy o debiutancie w jego zapowiedzi.

Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Limitowana pula biletów dostępna na eBilet.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.