UFC

Khamzat Chimaev trenuje w WCA! Burza w Internecie! „Teraz każdy będzie udawał, że nie wiedział o powiązaniach?”

Ku zaskoczeniu wszystkich, w klubie WCA Fight Team, gdzie trenują między innymi Jan Błachowicz, czy Artur Szpilka, pojawiły się gwiazdy UFC – Khamzat Chimaev oraz Darren Till.

Khamzat Chimaev przygotowuje się obecnie do kolejnego występu, który będzie miał miejsce we wrześniu na gali UFC 279. Urodzony w Czeczenii Szwed zmierzy się tam z Natem Diazem, co będzie też ostatnią walką na obecnej umowie Amerykanina.

Till od jakiegoś czasu trenuje z „Borzem” i pomagają sobie nawzajem w przygotowaniach. Anglik miał wystąpić na niedawne gali w Londynie, jednak wypadł niemal w ostatniej chwili. Popularny „The Gorilla” wciąż liczy na odbudowanie swojej kariery, choć w ostatnich pięciu pojedynkach zaliczył serię 1-4.

Wczoraj Twitter obiegły zdjęcia zawodników UFC trenujących w WCA Fight Team. Chimaeva spotkał też Amadeusz „Ferrari” Roślik, czym pochwalił się na Instagramie. Jak dociekł dziennikarz Dominik Durniat, fighterzy przyjechali na własną rękę, zrobili trening sami i pojechali. Dodał przy tym, że nie są to informacje potwierdzone na 100%.

Ludzie się wściekli!

Pod postami ze zdjęciami z treningu Chimaeva i Tilla w warszawskim klubie zawrzało. Internauci, jak nietrudno się domyśleć, wściekli się zwłaszcza z powodu obecności przyjaciela Ramzana Kadyrowa. Czeczeński przywódca wspiera Władimira Putina i swoje wysyła wojska na Ukrainę.

Sprawdź!  [VIDEO] Alexander Volkov kończy Rozenstruika! TKO już w 1. rundzie!

Głos zabrał też jeden z najbardziej znanych trenerów MMA w Polsce, Łukasz Zaborowski. Prywatnie mąż Karoliny Kowalkiewicz w mocnych słowach powiedział, co myśli o pobycie „Wilka” w WCA Fight Team.

Teraz każdy będzie udawał, że nie wiedział o powiązaniach Khamzata z Kadyrowem? Może niech zadzwoni na wideo do koleżki i powie coś nowego o naszym kraju i co z nim najchętniej by zrobił…

Niedługo potem dodał w odpowiedzi do jednego z fanów, że trenerzy mogli nie mieć nic do powiedzenia w sprawie treningu zawodników na macie.

Na ten moment nie widziałem nikogo z Trenerów ani Zawodników ale jakiś freakow. Raczej Trenerzy średnio mają coś do „gadania” bo może być tak ze właściciel wynajął sale pod jakieś nagrania czy po prostu na trening.

Popularny „Zabor” potwierdził także doniesienia Durniata, jakoby Khamzat Chimaev i Darren Till byli w WCA jedynie przejazdem. Wojna na Ukrainie nadal trwa i trener przyznał, że nie można ignorować powiązań Szweda z Kadyrowem.

Sprawdź!  Aljamain Sterling w szczerych słowach o wycofaniu się z UFC 267: "Czułem się, jakbym miał postawić jakość mojego życia w tej jednej walce tylko po to, by ucieszyć fanów."

Tak jak myślałem znalazł się tam przypadkiem „po drodze” bo właśnie dostałem takie info. Ale dalej nie pojmuje ludzi którzy się nim jarali. W tej sytuacji nie można powiedzieć „nie interesuje mnie co robi mój kolega”

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.