Oktagon MMA

Kamil Minda zawalczy o pas mistrzowski w wadze ciężkiej na OKTAGON 25

W ostatnim czasie coraz więcej Polaków walczy dla OKTAGON MMA. Organizacja w mediach społecznościowych ogłosiła, że nasz rodak Kamil Minda (7-1) na gali z numerem 25 zawalczy z Martinem Budayem (7-1). Stawką w tej batalii będzie pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Do tego boju miało dojść na OKTAGON 23, ale Słowak wycofał się z tego boju z powodów zdrowotnych.

Kamil Minda obecnie posiada cztery wygrane z rzędu. W przeszłości walczył dla takich organizacji jak: Babilon MMA, PLMMA czy FEN. W zeszłym roku stoczył dwa zwycięskie pojedynki. Najpierw na FEN 29 w Ostródzie wypunktował dużo bardziej doświadczonego Grzegorza Cieplińskiego (8-8). Cztery miesiące później na gali OKTAGON 18 pokonał przez TKO Daniela Dittricha (5-5). W swoim ostatnim boju na gali z numerem 23 wypunktował Kerissona Leala (5-3). Tym zwycięstwem umocnił swoją pozycję jako pretendent do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej.

Martin Buday rywalem Kamila Mindy na OKTAGON 25

Martin Buday z organizacją OKTAGON MMA jest związany od 2018 roku. Na gali z numerem 9 wygrał z naszym rodakiem Łukaszem Łysoniewskim (1-6). Obecnie posiada świetną serię sześciu zwycięstw. W swoim poprzednim występie na OKTAGON 14 poddał wspomnianego już Daniela Dittricha.

Sprawdź!  Marcin Naruszczka vs. Eric Spicely na OKTAGON 24. Zwycięzca dostanie walkę o pas

Gala OKTAGON MMA 25 odbędzie się 19 czerwca.

źródło: OKTAGON MMA/ Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *