KSW

Kaczmarczyk skomentował zadymę na cmentarzu: „KSW w Radomiu dopiero za tydzień, ale…” [WIDEO]

Wczorajsze święto Wszystkich Świętych nie u każdego wywołało „chwilę zadumy”. Na jednym z radomskich cmentarzy doszło do bójki, co skomentował Patryk Kaczmarczyk, bohater zbliżającej się gali KSW 88.

Urodzony w Kozienicach 25-latek już 11 listopada zamknie kartę walk gali KSW w Radomiu. W walce wieczoru zmierzy się z Danielem Rutkowskim, a zwycięzca tego pojedynku zdecydowanie przybliży się do pojedynku o pas mistrzowski kategorii piórkowej.

Na dokładnie 10 dni przed galą największej polskiej organizacji MMA w tym mieście doszło do innego starcia, z którego nagranie szybko obiegło Internet. Mowa tu o sytuacji na jednej z radomskich nekropolii, gdzie z niewiadomych przyczyn doszło do bójki.

Tę skomentować postanowił Patryk Kaczmarczyk. Młody fighter znany jest z dużego poczucia humoru i iście promotorskiego zacięcia. Były mistrz organizacji Armia Fight Night wykorzystał viralowe wideo do promocji zbliżającego się eventu.

Dopiero za tydzień KSW w Radomiu ale kibice już czują ten klimat i napiętą atmosferę – napisał 25-latek na X (dawniej Twitter).

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.