UFC

Juras nie zgadza się z werdyktem! Ostre słowa po przegranej Błachowicza!

Łukasz Jurkowski zabrał głos po gali UFC 291. Nie zgadza się on z wynikiem co-main eventu, w którym Jan Błachowicz zmierzył się z Alexem Pereirą.

Po pierwszej rundzie zapowiadało się na to, że Polak będzie miał sporą przewagę, jeśli chodzi o parter. Niestety mocno opadł z sił po kilkukrotnych próbach poddania Brazylijczyka. Po dwóch rundach na kartach punktowych najprawdopodobniej był remis.

O wyniku pojedynku zdecydowała ostatnia odsłona, w której Polak zaczął wchodzić w wymiany i minutę przed końcem sprowadził „Poatana” do parteru. Ostatecznie jednak w górę powędrowała ręka Brazylijczyka po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Werdykt wywołał sporo kontrowersji. Kibice po ogłoszeniu wyniku zaczęli gwizdać, a w social mediach pojawiło się wiele komentarzy od fanów z całego świata, którzy uważają, że wygrać powinien Polak.

Głos zabrał także Łukasz Jurkowski, który jasno dał do zrozumienia, że nie zgadza się z decyzją. Na swoim Facebooku zamieścił taki wpis:

– 29-28 dla Janka. Okradli go ze zwycięstwa. Pierwsza i trzecia runda Jego. Fuck it. Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą na zawsze.

Natomiast na Twitterze dodał – 29-28 Janek. I tyle. Fuck kur*a

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.