UFC

Jiri Prochazka zawalczy ze zwycięzcą walki Błachowicz vs Teixeira! Jest reakcja Jana Błachowicza!

Spektakularny nokaut Jiri Prochazki poruszył świat MMA! Na gali UFC on ESPN 23 zawodnik pochodzący z Czech pod koniec drugiej rundy brutalnie znokautował Dominicka Reyesa obrotowym łokciem.

Dla Prochazki (28-3-1) była to druga walka w UFC. Przed walką z Reyesem głos zabrał szef UFC Dana White, który powiedział, że zwycięzca tego pojedynku będzie kolejnym rywalem dla zwycięzcy starcia Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira. Walka Błachowicza ma odbyć się we wrześniu, będzie to druga obrona mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej.

Prochazka został zapytany po walce, czy zasługuje już teraz na walkę o tytuł.

„Tak, myślę, że zasługuję na tę walkę. Moja podróż w UFC jest bardzo szybka i nie podoba mi się to tak do końca, chciałbym żeby było trochę inaczej. Ale myślę, że tak. Zasługuję na walkę o tytuł” – powiedział dziennikarzom po sensacyjnym nokaucie.

Spektakularny nokaut został nagrodzony dwoma bonusami, tym samym na konto Prochazki trafiło dodatkowo 100 tysięcy dolarów.

Fani w Polsce od razu zaczęli spekulować o tym, że jeśli Błachowicz wygra z Teixeirą na fanów z Polski i Czech będzie czekało sensacyjne starcie! Gala UFC w Polsce, bądź u naszych sąsiadów, a w walce wieczoru pojedynek Błachowicza z Prochazką, który jest uwielbiany przez czeskich kibiców MMA!

Sprawdź!  Legendarna zawodniczka z uznaniem o McGregorze po przegranej walce: "Inni zawodnicy, UFC i media są szczęściarzami, że cię mają"

Głos zabrał również Jan Błachowicz, który zasugerował walkę w Cieszynie!

ZOBACZ NOKAUT PROCHAZKI:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *