FEN

Jest ostateczna decyzja w sprawie walki Wielkiego Bu! „To dzięki wam! Wygrał sport! FEN się nie ugiął i zdecydował dać mi szansę”

„Wielki Bu” przekazał, że jego walka jednak się odbędzie. W ostatnich dniach otrzymał duże wsparcie od Internautów i zawodników MMA oraz freak fighterów.

Pod koniec stycznia Patryk Masiak przekazał, że został zawodnikiem FEN i zawalczy 11 marca z Nikolą Milanoviciem. Plany jednak mogło pokrzyżować nagranie w serwisie YouTube „Analiza promocji świata przestępczego i przemocy w Polskim Internecie”.

Wiemy, co z walką „Wielkiego Bu” na gali FEN

W filmie poruszono temat m.in. Denisa Załęckiego, czy właśnie „Wielkiego Bu”, który ma za sobą wyrok pozbawienia wolności. Nagranie sprawiło, że część Internautów mocno skrytykowała walkę Masiaka w federacji FEN. Organizacja w związku z tym była bliska odwołania pojedynku.

„Wielki Bu” próbując wyjaśnić sprawę, zamieścił na swoich social mediach kilka wpisów, w których m.in. przekazał, że wyrok odbywał blisko 10 lat temu.

– Najprawdopodobniej moja walka na FEN 45 z Nikolą Milanoviciem się nie odbędzie z powodu medialnej nagonki na ludzi po wyrokach. Bardzo dziękuje za ułatwienie ”asymilacji” i ogólną resocjalizację, o której mówi się tak wzniosłymi hasłami! (…) Zarzut (niesłuszny), za który przebywałem w więzieniu, był postawiony za okres, gdy miałem 23 lata! Teraz mam niemal 33, szczęśliwą rodzinę, cudowną córeczkę i od tamtej pory żadnych problemów z prawem! Ale wasza kampania nienawiści rujnuje mi życie!

Za „Wielkim Bu” stanęli zawodnicy MMA, w tym Grzegorz Szulakowski czy freak fighterzy jak Piotr Szeliga oraz Alan Kwieciński. Finalnie federacja FEN postanowiła zorganizować jego walkę z Nikolą Milanoviciem, a za pośrednictwem social mediów Masiak przekazał.

Sprawdź!  (VIDEO) Nikola o starciu z Wielkim Bu! Zawalczą już w tę sobotę: "To się skończy w pierwszej albo drugiej rundzie"

– Udało się! To dzięki wam! (Wybaczcie, że nie wymienię każdego z osobna, jest was za dużo!) – taką informację podał na swoim Instastory, a następnie w poście dodał – WYGRAŁ SPORT !!! @fightexclusivenight nie ugiął się i ostatecznie zadecydowali, by dać mi szansę zadebiutować w nowej formule. Bardzo dziękuje, postaram się dać od siebie 100% w klatce.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.