UFC

Jędrzejczyk komentuje słowa Lewandowskiego! „Chyba nadal nie docenia UFC…” [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk skomentowała niedawną wypowiedź Martina Lewandowskiego o gali UFC w Hiszpanii. „JJ” ma odmienne zdanie do szefa KSW.

Gdy przed kilkoma tygodniami Ilia Topuria znokautował Alexandra Volkanovskiego, natychmiast wspomniał o walce na stadionie Realu Madryt. Estadio Santiago Benabeu może pomieścić ponad 80 tys. widzów, a na pomysł ten w pierwszym odruchu pozytywnie zareagował Dana White.

Martin Lewandowski odradził ten pomysł UFC w niedawnym wywiadzie twierdząc, że nie jest to rynek gotowy na tego typu wydarzenie. Na słowa szefa KSW zareagowała Joanna Jędrzejczyk, która w ten weekend będzie dopingować polskich zawodników na UFC 299.

Kartę walk tejże gali możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Mateusz Gamrot – Rafael Dos Anjos1.24 – 4.10Fortuna
Michał Oleksiejczuk – Michel Pereira1.67 – 2.21Fortuna

Joanna Jędrzejczyk komentuje słowa szefa KSW!

Była championka wagi słomkowej UFC odpowiedziała na szereg pytań fanów podczas Q&A, które pojawiło się na kanale Fansportu TV. Jedno z nich dotyczyło wypowiedzi Martina Lewandowskiego, który zdaniem Jędrzejczyk zdaje się nie doceniać siły organizacji Dany White’a.

Sprawdź!  Norman Parke kolejny raz atakuje KSW. "Zostałem namówiony do walki z Gamrotem. Wlewali we mnie..."

– Oczywiście, 100%. Myślę, że Martin Lewandowski tutaj trochę nie docenia nadal UFC (śmiech), tych 40-kilku eventów w roku, tego doświadczenia, które mają. No nie, myślę, że spokojnie by wyprzedali. Tu nie chodzi o samą Hiszpanię. Tu zjechaliby fani z całego świata.

Zobacz materiały z Misji UFC 299!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.