High LeagueKSW

Janikowski zostanie zwolniony z KSW, jeśli przegra z Kubiszynem? „Juras” komentuje: „Znam dobrze Maćka i Martina. W przypadku porażki…”

10 grudnia odbędzie się kolejna edycja High League, podczas której na scenie freakowej zadebiutuje zawodnik KSW Damian Janikowski.

Medalista olimpijski zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, dla którego będzie to dopiero druga walka MMA w karierze. Janikowski ma przewagę doświadczenia oraz umiejętności, jeśli chodzi o zapasy czy parter. Stójka będzie jednak płaszczyzną, w której przeważać powinien Kubiszyn.

-> Obstaw HIGH League 5!

„Juras” o walce Janikowskiego w High League

Głos w sprawie starcia klubowego kolegi kilkukrotnie zabierał Łukasz Jurkowski. Najpierw wytypował, że pojedynek potrwa niecałą minutę i zakończy się zwycięstwem po tym, jak Janikowski sprowadzi rywala do parteru.

Teraz ponownie odniósł się do tego zestawienia. Stwierdził, że być może szefowie KSW podejdą do sprawy podobnie jak z Marcinem Wrzoskiem, a walka z Kubiszynem zadecyduje o dalszej karierze w największej organizacji MMA w Polsce.

Trzeba jednak zaznaczyć, że „Polish Zombie” przegrał 4 z ostatnich 6 walk i miał za sobą serię 2 porażek. Janikowski jest w nieco lepszej sytuacji, a jego ostatnia porażka była mocno kontrowersyjna.

– Fajnie, że będzie miał okazję wystartować poza KSW i zaliczyć jeszcze jeden start w roku. To jest gość, który ćwiczy non stop. Dwa, że na pewno dzięki High League trochę fejmu Damianowi wpadnie. Jak może wyglądać pojedynek? No niestety prorokuję z racji formuły, że różnica poziomu zapasów jest dramatyczna na korzyść Janikowskiego.

– Nie sądzę, że Damian z tej klasy strikerem, z takim kocurem jak Kubiszyn, będzie chciał wymieniać ciosy, bo to się nie skończy dobrze. Myślę, że złapie szybko, wywróci, zajmie pozycję i może się skończyć poniżej jednej minuty. Jest ryzyko, bo znam Maćka i Martina na tyle dobrze, że w przypadku porażki kontrakt z KSW może zostać rozwiązany tak, jak w przypadku Marcina Wrzoska.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs. „Don Diego”

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Denis ostro o walce z Kubiszynem na High League 3! "Zwykły atencjusz! Dawno zamienił szacunek do siebie na pieniądze"

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.