High LeagueKSW

Janikowski zostanie zwolniony z KSW, jeśli przegra z Kubiszynem? „Juras” komentuje: „Znam dobrze Maćka i Martina. W przypadku porażki…”

10 grudnia odbędzie się kolejna edycja High League, podczas której na scenie freakowej zadebiutuje zawodnik KSW Damian Janikowski.

Medalista olimpijski zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, dla którego będzie to dopiero druga walka MMA w karierze. Janikowski ma przewagę doświadczenia oraz umiejętności, jeśli chodzi o zapasy czy parter. Stójka będzie jednak płaszczyzną, w której przeważać powinien Kubiszyn.

-> Obstaw HIGH League 5!

„Juras” o walce Janikowskiego w High League

Głos w sprawie starcia klubowego kolegi kilkukrotnie zabierał Łukasz Jurkowski. Najpierw wytypował, że pojedynek potrwa niecałą minutę i zakończy się zwycięstwem po tym, jak Janikowski sprowadzi rywala do parteru.

Teraz ponownie odniósł się do tego zestawienia. Stwierdził, że być może szefowie KSW podejdą do sprawy podobnie jak z Marcinem Wrzoskiem, a walka z Kubiszynem zadecyduje o dalszej karierze w największej organizacji MMA w Polsce.

Trzeba jednak zaznaczyć, że „Polish Zombie” przegrał 4 z ostatnich 6 walk i miał za sobą serię 2 porażek. Janikowski jest w nieco lepszej sytuacji, a jego ostatnia porażka była mocno kontrowersyjna.

Sprawdź!  Mamed vs. "Pudzian" w tym roku?! "W moim idealnym świecie, najpierw..."

– Fajnie, że będzie miał okazję wystartować poza KSW i zaliczyć jeszcze jeden start w roku. To jest gość, który ćwiczy non stop. Dwa, że na pewno dzięki High League trochę fejmu Damianowi wpadnie. Jak może wyglądać pojedynek? No niestety prorokuję z racji formuły, że różnica poziomu zapasów jest dramatyczna na korzyść Janikowskiego.

– Nie sądzę, że Damian z tej klasy strikerem, z takim kocurem jak Kubiszyn, będzie chciał wymieniać ciosy, bo to się nie skończy dobrze. Myślę, że złapie szybko, wywróci, zajmie pozycję i może się skończyć poniżej jednej minuty. Jest ryzyko, bo znam Maćka i Martina na tyle dobrze, że w przypadku porażki kontrakt z KSW może zostać rozwiązany tak, jak w przypadku Marcina Wrzoska.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs. „Don Diego”

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Sprawdź!  Michał Materla zawalczy o pas KSW! Znamy datę kolejnej walki legendy organizacji

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.