UFC

Jan Błachowicz skomentował wygraną Mateusza Gamrota: „Mówiłem wam. Ma wszystko, żeby być kolejnym polskim mistrzem”

Cieszyński Książę skomentował ostatni pojedynek Mateusza Gamrota, który w miniony weekend zawalczył w oktagonie na gali UFC Vegas 31.

Gamer stoczył trzeci pojedynek w największej organizacji MMA na świecie. Po nieudanym debiucie zaliczył dwa zwycięstwa przed czasem. W kwietniu znokautował w drugiej rundzie Scotta Holtzmana, a w ostatnim starciu odnotował szybkie poddanie.

Pojedynek z weteranem Jeremym Stephensem trwał zaledwie 65 sekund. W tym czasie Gamer założył przeciwnikowi kimurę i poddał Amerykanina, który zapowiadał, że brutalnie znokautuje Polaka.

Mateusz Gamrot w ostatnim czasie kilkukrotnie powtarzał, że przyszedł do UFC, aby zrealizować swój cel, czyli zdobyć mistrzowski pas – To dla mnie wielki sukces. Trenuję ciężko całe życie i podążam za marzeniami. Nie wchodzę do oktagonu jedynie po to, żeby zarobić. Chcę zostać mistrzem! Może za rok, może za dwa. Ale po kolei, najpierw chcę poznać kolejnego rywala. Krok po kroku. Jestem gotowy na każdego z top 15!

JAN BŁACHOWICZ SKOMENTOWAŁ ZWYCIĘSTWO MATEUSZA GAMROTA

Ostatnie zwycięstwo Gamera na swoich social mediach skomentował aktualny mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz, który zamieścił taki wpis – Mówiłem wam. On ma wszystko, żeby zostać kolejnym polskim mistrzem. Gratulacje Gamer.

Cieszyński Książę amerykańskim dziennikarzom powiedział o Mateuszu Gamrocie jeszcze przed jego debiutem. Na jednej z konferencji przed pojedynkiem z Dominickiem Reyesem o pas UFC został zapytany o zawodników z Polski. Błachowicz wymienił Joannę JędrzejczykMichała MaterlęMameda KhalidovaDaniela Omielańczuka oraz Mateusza Gamrota.

Sprawdź!  (VIDEO) Świetne TKO! Michael Morales udanie debiutuje na UFC 270!

– Mateusz Gamrot– powiedział Błachowicz, unosząc palec – Zapamiętajcie to nazwisko. Podpisał teraz kontrakt z UFC. Możecie mi wierzyć, będzie… Wierzę, że będzie mistrzem. Ma wszystko.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.